KOSMICZNA GALA SUKCESÓW W TAURON ARENA KRAKÓW!

8 czerwca 2016

Kosmiczni bohaterowie, podróż rakietą, szalony naukowiec i lądowanie na Planecie Sukces. W takich okolicznościach ponad 400 naszych małych podopiecznych zakończyło swoją tegoroczną przygodę z AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI podczas wyjątkowej Gali Sukcesów w TAURON Arena Kraków.

W trakcie wydarzenia dzieci symbolicznie wylądowały na Planecie Sukces – to tu skończyła się ich droga, którą przebyły wspólnie ze swoimi tutorami – wolontariuszami podczas XIII edycji Akademii. Na Planecie spotkały Szalonego Naukowca, któremu opowiedziały o projekcie oraz swoich osiągnięciach.

Nasi mali studenci mieli także okazję wziąć udział w magicznym pokazie iluzjonisty, śpiewać wspólnie z chórem oraz zobaczyć pokaz efektów specjalnych – TAURON Arenę Kraków wypełniło konfetti oraz deszcz meteorytów w postaci spadających piłek, cukierków oraz baniek mydlanych.

Do zgromadzonych przemawiał również ks. Jacek WIOSNA Stryczek – pomysłodawca AKADEMII: Nie poddawajcie się, walczcie o siebie. Wierzę w każde z Was – mówił ks. Jacek. Gościem specjalnym Gali była artystka Żaneta Łabudzka, która opowiedziała najmłodszym o tym, jak trudną drogę do spełnienia marzeń pokonała. Na zakończenie zachęcała: Nie przejmujcie się tym, że czasem pojawią się porażki. To normalny element na drodze do sukcesu! Bądźcie wytrwali.

Uczestnikami Gali Sukcesów w TAURON Arena Kraków – oprócz dzieci – byli także ich rodzice, wolontariusze, Darczyńcy oraz media i nasi partnerzy – TK Maxx i Wawel. Cieszymy się, że mogliśmy w takim gronie przeżyć te wyjątkowe chwile!