Kraków Street Park otwarty także w sierpniu!

24 sierpnia 2020

Dobra wiadomość dla amatorów jazdy na deskorolkach, rolkach, hulajnogach i rowerach bmx! Kraków Street Park będzie działał na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków  także w sierpniu. Organizator wprowadził kilka zmian.

Street Park będzie działał z mniejszą ilością podstawowych przeszkód a co za tym idzie obniżona została cenę za wstęp i obecnie wynosi 10 zł.

W nowej formule Kraków Street Park będzie działał od 31 lipca do 30 sierpnia 2020 r. w godz. 12:00-20:00.

Warto wiedzieć

Wejście na parking znajduje się po północnej stronie TAURON Areny Kraków – przy drodze dojazdowej do Małej Hali. Wstęp do Kraków Street Parku jest płatny.

Obowiązujące zasady:

Każda osoba wchodząca do KSP będzie miała obowiązek dezynfekcji rąk. Każda osoba jest zobowiązana do uzupełnienia przygotowanego przez organizatora oświadczenia. Osoba niepełnoletnia będzie musiała posiadać ze sobą podpisaną zgodę opiekuna prawnego. Zgoda dotyczy zapoznania się przez opiekuna z regulaminem oraz wyrażenie pisemnej zgody na korzystanie z Kraków Street Parku w kasku i ochraniaczach lub bez.

Regulamin oraz linki do oświadczeń są dostępne na stronie www.facebook.com/krakowstreetpark.

Partnerzy projektu: Arena Kraków S.A., TAURON Arena Kraków, Kraków PL, BMX School, Bear Skateboarding School, BEAR HDWR CO., Skate Culture Foundation, TECHRAMPS Group.