KRAKOWSKIE KLASYKI NOCĄ

4 kwietnia 2018

Spotkania miłośników klasycznej motoryzacji wracają przed TAURON Arenę Kraków

7 kwietnia 2018 r. (sobota)

godz. 14:00

Inauguracja nowego sezonu!

Jesteś właścicielem Garbusa, Trabanta lub Malucha? W twoim garażu stoi Porsche, Chevrolet, a może Mustang z lat 60. lub Peugeot 205? Zastanawiasz się czy nadeszła już pora na pierwszą wiosenną podróż twoim najpiękniejszym, jedynym w swoim rodzaju klasykiem? Mamy dla Ciebie propozycję! Zapraszamy na inaugurację nowego sezonu Krakowskich Klasyków Nocą przed TAURON Areną Kraków! Startujemy w sobotę, 7 kwietnia o godz. 14:00. Wstęp dla widzów jest bezpłatny.

KKN to cykliczne spotkania miłośników klasycznej motoryzacji, których organizatorem jest Fundacja Krakowskie Klasyki Nocą. Udział w KKN daje możliwość spędzenia czasu w wyjątkowym towarzystwie, porozmawiania z pasjonatami motoryzacji, wymiany doświadczeń i obejrzenia ich samochodów.

Podczas sobotniej inauguracji sezonu 2018 (7 kwietnia, godz. 14:00) organizatorzy zaplanowali dodatkowe atrakcje m.in. konkursy w następujących kategoriach: najfajniejszy stan pojazdu, najfajniejszy silnik, tuning z epoki, najegzotyczniejsze blachy oraz Grand Prix: najciekawszy bukiet zapachowy spalin. – Przez cały kwiecień będziemy też zbierać pieniądze na odbudowę samochodu dla Bartka Ostałowskiego, jedynego na świecie Driftera bez rąk – zapowiadają organizatorzy.

Czwartkowe spotkania

Spotkania Krakowskich Klasyków Nocą, tak jak w ubiegłym roku, będą się odbywać na parkingu przed TAURON Areną Kraków w czwartki o godz. 20:00 (z wyjątkiem dni, w których w obiekcie będą się odbywać inne wydarzenia).

Organizatorzy będą na bieżąco informować o terminach zjazdów swoim fanpagu na www.facebook.com/pg/krakowskie.klasyki.

Wstęp dla widzów jest bezpłatny.

Wjazd samochodów na parking będzie możliwy od ul. Lema (drugi skręt w prawo jadąc od al. Pokoju i pierwszy skręt w lewo jadąc od al. Jana Pawła II).

Przed udziałem w wydarzeniu organizator prosi o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie http://krakowskieklasykinoca.pl/.