KSW 37 CIRCUS OF PAIN

28 listopada 2016

3 grudnia (sobota), godz. 19:00

Otwarcie bram: godz. 17:00

Strefa fana KSW 37 – 3 grudnia (sobota), godz. 15:00-18:00

Ceremonia ważenia: 2 grudnia (piątek), godz. 18:00

Trzech mistrzów i potężne uderzenie w wadze ciężkiej na gali KSW 37, która odbędzie się 3 grudnia (sobota) w TAURON Arenie Kraków. Federacja KSW tradycyjnie już przygotowała na wydarzenie w stolicy małopolski niezwykle mocną kartę walk. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski przywita powracającego do walk MMA rapera Popka. Swoich tytułów w aż trzech mistrzowskich starciach bronić będą natomiast dwaj najdłużej panujący mistrzowie ciężki Karol Bedorf i półśredni Borys Mańkowski oraz znany ze znakomitych pojedynków w wadze piórkowej Artur Sowiński.

Raper w MMA

Jeden z najpopularniejszych gwiazdorów polskiej sceny muzycznej zdecydował się na powrót do MMA, w którym startował w 2008 roku, i po ośmiu latach znów podejmie rękawice. Nie będzie to łatwe zadanie, bowiem naprzeciw Popka (2-1, 2 KO) stanie nie kto inny, a najsilniejszy człowiek na świecie. Mariusz Pudzianowski (9-5, 3 KO, 2 Sub) pierwszy raz w karierze będzie musiał podnieść się po dwóch porażkach z rzędu, które zgotowali mu Peter Graham i Marcin Różalski. Bez wątpienia obaj panowie będą niezwykle zmotywowani do tego, aby udowodnić coś fanom mieszanych sztuk walki.

Niepokonani mistrzowie

Karol Bedorf (14-2, 5 KO, 2 Sub) od trzech lat udowadnia, że nie ma na niego mocnych w królewskiej kategorii wagowej. Trenujący na zmianę w Szczecinie i Poznaniu 32-letni mistrz zatrzymał zapędy już trzech pretendentów do dzierżonego przez niego pasa. Bedorf nie zaznał smaku porażki od ponad pięciu lat i nie zamierza zmieniać tego stanu rzeczy. Na KSW 37 podopieczny Andrzeja Kościelskiego i Piotra Bagińskiego będzie miał szansę przedłużyć passę zwycięstw do 9 walk.

Borys Mańkowski (18-5-1, 3 KO, 7 Sub) po rocznej przerwie znów wejdzie do okrągłej klatki KSW, by po raz trzeci bronić zdobytego w maju 2014 roku tytułu króla dywizji półśredniej. „Diabeł Tasmański” po pokonaniu poprzedniego mistrza Aslambeka Saidova odprawił dwóch pretendentów Davida Zawadę i Jesse’ego Taylora oraz dołożył jeszcze jedno zwycięstwo z Mohsenem Baharim. Głodny walk i kolejnych wygranych poznaniak będzie chciał przypomnieć kibicom o sobie w jak najbardziej efektownym stylu.

Niepokonany od 2012 roku Artur Sowiński (17-7, 6 KO, 6 Sub) w każdej kolejnej walce zaskakuje fanów nowymi sztuczkami. Na KSW 37 „Kornik” stanie do drugiej obrony pasa wagi piórkowej i spróbuje powrócić na drogę wygranych przed czasem. Zawodnik z Radzionkowa w ostatnich trzech starciach rozprawiał się z rywalami na pełnym dystansie. Tym razem na pewno będzie dążył do efektownego poddania lub nokautu, z których znany jest reprezentant Silesian Cage Club.

Karta walk

Walka o pas [HW] (120 KG/265 LBS – Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr.

Extrafight [HW] (120 KG/265 LBS) – Mariusz Pudzianowski vs Popek Monster

Walka o pas [WW] (77 KG/170 LBS) – Borys Mańkowski vs John Maguire

Walka o pas [FW] (66 KG/145 LBS) – Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek

Extrafight [LW] (70 KG/155 LBS) – Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui

Extrafight [LHW] (93 KG/205 LBS) – Marcin Wójcik vs Marcin Łazarz

Extrafight (69 KG/152 LBS) – Filip Wolański vs Denilson Neves De Oliveira

Extrafight [WW] (68 kg/150 LBS) – Robert Radomski vs Dawid Zawada

Extrafight (68 KG/150 LBS) – Roman Szymański vs Sebastian Romanowski

Ceremonia ważenia

Otwarta ceremonia ważenia KSW 37 odbędzie się w piątek (2 grudnia) w TAURON Arenie Kraków. Punktualnie o godzinie 18:00 rozpocznie się sprawdzanie wag oraz spotkania twarzą w twarz wszystkich uczestników sobotniego wydarzenia, w tym oczywiście największych gwiazd wydarzenia Mariusza Pudzianowskiego i samozwańczego „Króla Albanii” Popka. Wstęp na wydarzenie jest wolny (wejście od strony ul. Lema).

Po ważeniu organizatorzy zapraszają wszystkich kibiców do specjalnej Strefy Fana, gdzie zawodnicy będą dostępni do wspólnych zdjęć i podpisywania autografów. Gwiazdy KSW 37 będą też dostępne dla mediów.

Strefa Fana KSW 37

Strefa Fana KSW będzie dostępna w dniu gali KSW 37: Circus of Pain, 3 grudnia (sobota) w Małej Hali TAURON Areny Kraków w godzinach od 15:00 do 18:00

Na miejscu wszyscy fani będą mieli okazję do spotkania na żywo z bohaterami wieczornego wydarzenia, jak również zaproszonymi gwiazdami Federacji, m.in. Mamedem Chalidowem, Marcinem Różalskim czy Michałem Materlą. Imprezie towarzyszyć będą konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.

WARTO WIEDZIEĆ

Gala KSW 37 odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 3 grudnia (sobota) o godz. 19:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:00.

Organizatorem imprezy jest Federacja KSW, dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.kswmma.com.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Informacje o biletach są dostępne na stronie: http://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/ksw/.

Kasa nr 1 (Organizatora) w dniu wydarzenia będzie czynna od godz. 10:00. Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 17:00.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 15:00. Dodatkowe informacje są dostępne TUTAJ. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

W TAURON Arenie Kraków w dniu wydarzenia czynne będą szatnie (płatne 3 zł; przechowanie bagażu 10 zł).

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.