Latające kamienie w TAURON Arenie Kraków!

3 listopada 2022

Spieszymy ze wspaniałą wiadomością! Powraca sezon zimowych sportowych zabaw, a więc to, co Małopolanie lubią najbardziej – CURLING!

Już od 4 listopada 2022 na parkingu podziemnym największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce Krakowski Klub Curlingowy ponownie oferuje możliwość spróbowania swoich sił w tej wyjątkowej dyscyplinie olimpijskiej.

– „Curling to sport, którego może spróbować każdy niezależnie od wieku, kondycji, płci, sprawności. Co więcej, jest świetną formą integracji i dobrej zabawy. Pozwala też spróbować czegoś nowego, zakosztować żyłki rywalizacji oraz cieszyć się ze wspólnych chwil spędzonych z bliskimi” – mówi Agnieszka Wojtysiak, Rzecznik Prasowy Krakowskiego Klubu Curlingowego.

Na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków (wejście od strony ul. Dąbskiej/ parkingu autobusowego) czekają na Was dwa tory do gry w curling!

Obiekt będzie działał od 4 listopada 2022 do początku kwietnia 2023 r.

Godziny otwarcia i rezerwacja miejsc

Tory będą dostępne od poniedziałku do niedzieli, w dwóch formach:

wejść biletowanych – każdy będzie mógł wejść na tor, wykupując bilet wstępu i pod okiem instruktora bawić się z innymi uczestnikami curlingiem. Taka forma będzie dostępna podczas godzinnych zajęć w soboty i niedziele w godz. 14:00-16:00 (wejścia o godz. 14:00 oraz 15:00).

– rezerwacji toru – tor oraz opiekę instruktorską można wynająć na wyłączność poprzez wybranie terminu na stronie www.curlingwkrakowie.pl w sekcji rezerwacja.

Terminy dostępne to poniedziałek w godzinach 10:00-17:00, od wtorku do niedzieli w godz. 10:00-22:00.

Uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony sprzęt sportowy i akcesoria niezbędne do zabawy / gry w curling.

Więcej informacji odnośnie cennika i godzin otwarcia na stronie: www.curlingwkrakowie.pl

Zasady i reguły gry w Curling

Curling jest grą strategiczną na zasadach fair play. Wszystkie ważne informacje odnośnie reguł gry oraz zasad zachowania na lodzie można znaleźć na stronie Krakowskiego Klubu Curlingowego www.kkc-curling.pl

Kilka statystyk i podsumowanie działania torów w sezonie 2021/2022.