Lenny Kravitz ogłasza trasę koncertową "Blue Electric Light Tour"

5 grudnia 2023

LENNY KRAVITZ POWRACA DO KRAKOWA!

21 lipca 2024 – TAURON Arena Kraków

Sprzedaż ogólna rozpoczęła się w piątek, 8 grudnia o godz. 10:00 – LINK TUTAJ!

5 grudnia 2023, Lenny Kravitz ogłasza zbliżającą się trasę – BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR 2024, która dotrze do TAURON Areny Kraków 21 lipca 2024.

Ponadczasowy. Wybuchowy. Romantyczny. Inspirujący. Jak inaczej scharakteryzować „Blue Electric Light”, czyli 12. studyjny album Lenny’ego Kravitza? Kravitz napisał i nagrał płytę w prywatnym studiu na Bahamach, gdzie po raz kolejny udowodnił swoje doskonałe umiejętności tworzenia głębokiego, soulowego rock’n’rolla. Jako nieustanna siła twórcza – muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant – nadal pozostaje światową, niezwykle kreatywną postacią w muzyce, sztuce i kulturze.

„Blue Electric Light” to utwory pełne pasji, muzyka i styl artysty wciąż inspirują miliony ludzi na całym świecie. Album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą – Craigiem Rossem. Ostatecznie stworzył 12 utworów, które odzwierciedlają jego dziedzictwo jako wybijającego się odkrywcy nowego gatunku muzycznego, równocześnie mocno zakorzenionego w energii XXI wieku, a nawet wybiegającego mocno w przyszłość.

Doświadcz twórczości Lenny’ego Kravitza na trasie koncertowej w 2024 roku!

###

Lennykravitz.com

Instagram

TikTok

Facebook
X/Twitter