Kraków Street Park - letnia odsłona

10 lipca 2020

Kraków Street Park, czyli Centrum Sportów Miejskich wraca w wakacyjnej odsłonie. Do 31 lipca 2020 r. na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków znów będzie można jeździć na deskorolkach, rolkach, hulajnogach i rowerach bmx.

– Zapraszamy od godz. 12:00 do 20:00. Będziecie mogli schronić się pod deszczem ale i upałem, śmigając na idealnej nawierzchni na Waszych ulubionych przeszkodach dostarczanych przez firmę Techramps – zachęca Łukasz Gawąd, organizator KSP / Założyciel Fundacji Kultury Deskorolki.

Warto wiedzieć

Wejście na parking znajduje się po północnej stronie TAURON Areny Kraków – przy drodze dojazdowej do Małej Hali. Wstęp do Kraków Street Parku jest płatny.

Ceny biletów:

poniedziałek – piątek: bilety normalny 15 zł, bilet ulgowy (poniżej 18 lat) 12 zł,

sobota – niedziela: bilet normalny 20 zł, bilet ulgowy 15 zł.

Obowiązujące zasady:

Każda osoba wchodząca do KSP będzie miała obowiązek dezynfekcji rąk. Każda osoba jest zobowiązana do uzupełnienia przygotowanego przez organizatora oświadczenia. Osoba niepełnoletnia będzie musiała posiadać ze sobą podpisaną zgodę opiekuna prawnego. Zgoda dotyczy zapoznania się przez opiekuna z regulaminem oraz wyrażenie pisemnej zgody na korzystanie z Kraków Street Parku w kasku i ochraniaczach lub bez.

Regulamin oraz linki do oświadczeń są dostępne na stronie www.facebook.com/krakowstreetpark.

Partnerzy projektu: Arena Kraków S.A., TAURON Arena Kraków, Kraków PL, BMX School, Bear Skateboarding School, BEAR HDWR CO., Skate Culture Foundation, TECHRAMPS Group.