LINDSEY STIRLING PONOWNIE W TAURON ARENIE KRAKÓW!

5 lipca 2019

18 września 2019 r.

godz. 20:00

Live Nation zaprasza na koncert uwielbianej w Polsce Lindsey Stirling! Artystka wystąpi w TAURON Arenie Kraków 18 września 2019 r. 

Lindsey Stirling jest skrzypaczką, tancerką i kompozytorką. Międzynarodowy rozgłos zdobyła w 2010 roku, w programie „America’s Got Talent”, gdzie dotarła do ćwierćfinału. Dzięki występom w telewizji Stirling zdobyła wielu fanów. Choć w programie określano ją mianem „skrzypaczki hip-hopowej”, w swojej twórczości sięga po wiele inspiracji – od country po dubstep. Do niezwykle szybkiego rozwoju jej kariery przyczyniła się również jej aktywność w internecie i regularnie uaktualniany kanał w serwisie YouTube.

We wrześniu 2012 roku Stirling wydała swój debiutancki album – „Lindsey Stirling”. Sukces tej płyty oraz rosnąca popularność artystki w Stanach Zjednoczonych i Europie spowodowały, że zainteresował się nią management Lady Gagi (Atom Factory). Stirling, która wcześniej odmawiała współpracy wielu managerom, zdecydowała się podpisać z nimi umowę. Na początku 2012 roku płyta „Lindsey Stirling” pokryła się złotem również w Polsce. W 2014 ukazał się kolejny album – „Shatter Me”, w którym możemy usłyszeć charakterystyczne dla artystki połączenie muzyki klasycznej i elektroniki z animacją i baletem. Ostatni krążek, „Brave Enough” pojawił się w 2016 roku.

Warto wiedzieć

Lindsey Stirling wystąpi w TAURON Arenie Kraków 18 września 2019 r. o godz. 20:00.

Wrześniowy koncert będzie drugim występem artystki w TAURON Arenie Kraków – pierwszy odbył się w lutym 2017 r.

Bilety: www.livenation.pl.