Lodowisko czynne o dzień dłużej

31 stycznia 2020

W związku z dużą popularnością wśród krakowian, największe kryte lodowisko w mieście będzie działało o jeden dzień dłużej – do najbliższego poniedziałku, 3 lutego. TAURON Arena Kraków zaprasza też na wyjątkowe ślizgawki, które odbędą się w ten weekend w godzinach wieczornych – na „Lodowisko w rytmach disco” oraz na „Romantyczną ślizgawkę”.

W piątek i sobotę od godz. 20:00 taflę lodowiska rozświetlą kolorowe światła, a mieszkańców Krakowa czeka ślizgawka w rytm dyskotekowych hitów. Organizatorzy wydarzenia w TAURON Arenie Kraków zachęcają do przybycia w imprezowych strojach – tak, by „Lodowisko w rytmach disco” zamieniło się w wielką, karnawałową zabawę.

Z kolei w niedzielę ostatnia tura lodowiska, o godz. 21:30, odbędzie się pod hasłem „Romantycznej ślizgawki”. Z tej okazji przygaszone zostaną światła, a z głośników popłynie playlista pełna ballad.

Więcej informacji o lodowisku w TAURON Arenie Kraków, harmonogramie ślizgawek, biletach i wypożyczali sprzętu można znaleźć na stronie obiektu: www.tauronarenakrakow.pl.