„LOVE 2 LOVE” – EDYTA GÓRNIAK W TAURON ARENIE KRAKÓW

28 listopada 2015

9 grudnia 2015 r., godz. 19:00

W tym roku Edyta Górniak obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji zaplanowała wydanie nowej, długo oczekiwanej płyty oraz trasę koncertową „Love 2 Love”. Na trasie nie mogło oczywiście zabraknąć Krakowa. 9 grudnia 2015 r. jedna z największych gwiazd polskiej estrady wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Gościem specjalnym koncertu będzie Glaca z zespołu Sweet Noise. Początek koncertu: godz. 19:00, otwarcie bram: godz. 18:00.

W trakcie dwugodzinnego koncertu artystka wykona przeboje z okresu całej swojej kariery, m.in. „To nie ja”, „Dotyk”, „Jestem kobietą”, „Nie proszę o więcej” i „To nie tak jak myślisz”. Nie zabraknie także najnowszych przebojów takich jak: „Your High”, „Glow On” czy „Oczyszczenie” z zapowiadanej płyty, która pojawi się już jesienią tego roku.

Trasa „Love to Love” Edyty Górniak została zainaugurowana w sierpniu tego roku w Kielcach.

Przygotowania do niej trwały wiele miesięcy, w trakcie których artystka brała m.in. dodatkowe lekcje tańca i śpiewu w Nowym Jorku. Przy każdym koncercie pracuje profesjonalna ekipa składająca się ze 150 osób (dźwiękowców, operatorów, oświetleniowców oraz pirotechników).

9 grudnia 2015 r. w TAURON Arenie Kraków fani Edyty Górniak z pewnością mogą liczyć na spektakularne show, w którym obok piosenkarki wystąpią najlepsi muzycy i tancerze. To co będzie się działo na ogromnej scenie będzie można oglądać także na 20 metrowym ekranie.

Warto wiedzieć

Organizatorem koncertu jest Agencja Royal Concert (www.royalconcert.pl).

Bilety można kupować za pośrednictwem strony: www.eventim.pl. Przed wydarzeniem na stronie www.tauronarenakrakow.pl znajdzie się informacja o tym, czy bilety będą dostępne przed koncertem w kasach w TAURON Arenie Kraków. Informacje o biletach do strefy VIP: pakietvip@krakowarena.pl lub tel. +48 739 455 725.

Przypomnijmy, że TAURON Arena Kraków jest doskonale skomunikowana z resztą miasta. Blisko obiektu znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe. Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest również parking w cenie 30 zł.