Luty w Kraków Street Parku

26 stycznia 2020

Jeździcie na rolkach, deskorolkach, hulajnogach lub rowerach BMX? Przypominamy, że na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków działa Kraków Street Park, czyli Zimowe Centrum Sportów Miejskich.

Terminy i godziny otwarcia

W czasie ferii zimowych – od 27 stycznia do 9 lutego – Kraków Street Park będzie czynny od godz. 11:00 do 22:00. Z wyjątkiem 5 lutego (w tym dniu Street Park będzie zamknięty).

W czasie ferii organizowane będą także dodatkowe zajęcia w ramach „Ferii na kółkach” w godz. 10:00-15:00. Obowiązywały wcześniejsze zapisy. Dodatkowe informacje: www.facebook.com/events/465921504042531.

Street Park będzie czynny także 10, 11, 12, 26, 27 i 29 lutego. W dni robocze w godz. 16:00-22:00 oraz sobotę w godz. 11:00-22:00.

Uwaga! Kraków Street Park będzie zamknięty: 5, 13, 14, 15, 16, 17 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 i 28 lutego.

Kup bilet

Przestrzeń Kraków Street Parku jest podzielona na kilka stref: najdłuższą w Polsce kryta pętlę rolkową (długość to: 273m); strefę dla początkujących; strefę przystosowaną do freestyle slalomu oraz mobilny skatepark.

Wejście na parking znajduje się po północnej stronie Areny – przy drodze dojazdowej do Małej Hali TAURON Areny Kraków.

Warunkiem korzystania z oferty, która jest skierowana dla osób w każdym wieku, jest zakupienie biletu oraz podpisanie oświadczenia dotyczącego zapoznania się z regulaminem Street Parku dostępnym na stronie www.streetpark.pl oraz na miejscu w TAURON Arenie Kraków.

Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z obiektu pod nadzorem opiekunów prawnych lub samodzielnie, pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody swoich opiekunów prawnych. Osoby niepełnoletnie mają obowiązek używania kasków oraz ochraniaczy, chyba że ich opiekunowie prawni wyrażą odpowiednią zgodę.

Ceny biletów od poniedziałku do piątku: 15 zł – bilet normalny; 12 zł – bilet ulgowy (dla osób w wieku od 5 do 18 lat); 8 zł – bilet dla opiekuna (osoba nie jeżdżąca). Dzieci do lat 5 oraz osoby 65+ wstęp wolny.

Ceny biletów w sobotę i niedzielę: 20 zł – bilet normalny; 15 zł – bilet ulgowy (dla osób w wieku od 5 do 18 lat); 8 zł – bilet dla opiekuna (osoba nie jeżdżąca). Dzieci do lat 5 oraz osoby 65+ wstęp wolny.

Organizowane są także bezpłatne warsztaty z nauki jazdy na deskorolce, rolkach, bmx i hulajnodze. Obowiązują na nie wcześniejsze zapisy.

Bilety do nabycia bezpośrednio przy wejściu do Street Parku przy drodze dojazdowej do Małej Hali. Istnieje możliwość płatności bezgotówkowej za pomocą karty płatniczej.

Uczestnicy korzystają z własnego sprzętu.

Osoby, które przyjadą samochodem będą go mogły zostawić na parkingu zewnętrznym (górna płyta).

Regulaminy i oświadczenia

Warunkiem korzystania z oferty, która jest skierowana dla osób w każdym wieku, będzie podpisanie oświadczenia dotyczącego zapoznania się z regulaminem Street Parku dostępnym na stronie www.facebook.com/krakowstreetpark oraz na miejscu w TAURON Arenie Kraków.

Warto wiedzieć

Za realizację projektu odpowiada Łukasz Gawąd założyciel Fundacji Kultury Deskorolki. Partnerami projektu są: Miasto Kraków oraz Agencja Rozwoju Miasta S.A. w Krakowie zarządzająca TAURON Areną Kraków.

Sponsorem skateparku jest firma Techramps, partnerem branżowym: BEAR HDWR CO.