MARTIN GARRIX PORWAŁ TŁUMY W TAURON ARENIE KRAKÓW

28 listopada 2016

To było prawdziwe święto muzyki klubowej! Martin Garrix – jeden z najwybitniejszych, a zarazem najmłodszych DJ-ów światowej sceny electro hous podbił serca fanów zgromadzonych w TAURON Arenie Kraków. Jego niedzielny (27 listopada) występ uzupełniła zjawiskowa oprawa wizualno-dźwiękowa oraz fantastyczne efekty pirotechniczne. Organizatorem koncertu była agencja Prestige MJM.

Koncert autora takich hitów jak: „In The Name Of Love”, „Animals” oraz „Wizard”, laureata prestiżowego konkursu DJ MAG Top 100 Djs i zwycięzcy gali MTV EMA 2016 był jednym z najważniejszych, tegorocznych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce.

Imponujących rozmiarów scena, prawie 200 ładunków pirotechnicznych, fontanny iskier, miny i komety sceniczne, a ponadto ponad 30 wytwornic płomieni i dysz  – wszystko to uzupełniło zjawiskowe muzyczne show, jakie zaprezentował Martin Garrix. Spektakularny występ na blisko 200-metrowej scenie, wyposażonej w 10 urządzeń laserowych i 2 duże ekrany ledowe, zaparło dech w piersiach tysiącom fanów zgromadzonych w TAURON Arenie Kraków. Całość stworzyła niezapomniane widowisko, na najwyższym światowym poziomie. Koncert Martina Garrixa poprzedził występ Justina Mylo, 20-letniej gwiazdy międzynarodowej sceny klubowej.

Muzyczna petarda

W niedzielnym koncercie wzięło udział kilkanaście tysięcy osób, w tym – poza fanami z Polski – również publiczność z aż ośmiu innych państw Europy – m.in. Norwegii, Niemiec, Francji, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii. Relacje fanów po zakończonym show nie pozostawiają wątpliwości, że Martin Garrix podbił ich serca.

Niezwykły koncert, fenomenalne show, wieczór, jakiego długo nie zapomnę! Kocham muzykę Martina od wielu lat, ale usłyszenie jej na żywo przerosło moje oczekiwania. To, w jaki sposób się ruszał i jak świetnie złapał z nami kontakt, było niesamowite – oceniła fanka, Ania z Warszawy.

To była prawdziwa muzyczna petarda! Warto było czekać na to show. Wiedziałem, że Martin da dzisiaj czadu, ale nie spodziewałem się aż takiej imprezy – komentował fan, Paweł z Katowic.

Sukces goni sukces

Martin Garrix to popularny holenderski DJ i producent muzyczny. Twórczość artysty, określana jako big room house, to połączenie brzmień electro, dutch i progressive house oraz dance. Pomimo młodego wieku Martin Garrix ma na swoim koncie współpracę z takimi sławami muzyki klubowej jak: David Guetta, Tiësto, Dyro, Afrojack, Hardwell, Borgore czy R3hab. Artysta był jedyną osobą poniżej 18 roku życia, która zagrała na prestiżowym festiwalu Tomorrowland, a także najmłodszym wykonawcą, występującym w hiszpańskim klubie Privilege Ibiza. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że w ciągu zaledwie dwóch lat Garrix znalazł się na trzecim miejscu prestiżowego notowania DJ Mag Top 100, awansując z miejsca 40, a jego singiel „Animals” zdobył ponad 100 milionów odsłuchań w serwisie Spotify.

Utalentowany DJ ma na swoim koncie szereg prestiżowych nagród przemysłu muzycznego, jest laureatem prestiżowego konkursu DJ MAG Top 100 Djs oraz zwycięzcą gali MTV EMA 2016. Zdobył też trzy statuetki Dance Music Awards, dwie nagrody NRJ DJ Awards, a także nagrodę YouTube Music Awards oraz MTV Millennial Awards. W ciągu minionych lat Martin Garrix zaprezentował swoje umiejętności na scenach największych i najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych świata, w tym m.in. Coachella, Amsterdam Music Festival, Tomorrowland, Ultra Music Festival, Lollapalooza oraz Sziget Festival.