MARTIN GARRIX ROZKRĘCI W KRAKOWIE MIĘDZYNARODOWĄ IMPREZĘ!

24 listopada 2016

Wielka Brytania, Hiszpania, Francja, Niemcy, Czechy, Słowacja i Norwegia – to tylko wybrane kraje, w których zakupione zostały bilety na koncert Martina Garrixa w Polsce. Już w najbliższą niedzielę, 27 listopada, świecący triumfy holenderski DJ wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Goście z zagranicy uzupełnią wielotysięczną polską widownię, której spodziewają się organizatorzy.

Fani ze wszystkich regionów Polski, ale także z ośmiu innych państw Europy wezmą udział w niedzielnym koncercie Martina Garrixa w Krakowie. Będzie to bez wątpienia jedna z największych imprez muzyki klubowej tej jesieni w Polsce! W czołowej dziesiątce polskich miast, w których sprzedano największą liczbę biletów na koncert Martina Garrixa znalazły się: Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk, Rzeszów, Łódź, Częstochowa oraz Lublin. Spoglądając na klasyfikację województw, których mieszkańcy zakupili najwięcej biletów, zdecydowanie zwyciężyły regiony: Małopolska, Mazowsze oraz Śląsk. Tak pokaźną ilość reprezentantów wszystkich zakątków Polski uzupełnią goście z zagranicy, którzy na ten koncert przybędą m.in. z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji oraz Norwegii. Jak przyznają organizatorzy imprezy, zainteresowanie krakowskim koncertem Martina Garrixa jest bardzo duże.

Od momentu ogłoszenia koncertu we wrześniu 2016 roku obserwowaliśmy bardzo duże i stale rosnące zainteresowanie zakupem wejściówek na to wydarzenie. Koncerty tego rodzaju generują zakupowe decyzje także na chwilę przed ich rozpoczęciem, dlatego możemy być pewni, że w najbliższą niedzielę TAURON Arena Kraków będzie wypełniona liczną rzeszą fanów artysty – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Warto przypomnieć, że od momentu rozpoczęcia kariery scenicznej w 2012 roku, artysta wystąpił na żywo ponad 140 razy. W zestawieniu wszystkich dotychczasowych koncertów Martina Garrixa zdecydowanie dominują te, które odbyły się w Stanach Zjednoczonych, Australii oraz Wielkiej Brytanii. Pomimo ogromnej popularności nad Wisłą, polscy fani tylko raz mieli okazję zobaczyć występ Martina Garrixa na żywo. Niedzielny występ w TAURON Arenie Kraków będzie spełnieniem muzycznych marzeń tysięcy fanów muzyki klubowej w Polsce, którzy zakupili wejściówki na ten koncert.

Koncert Martina Garrixa odbędzie się w najbliższą niedzielę, 27 listopada w Krakowie. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Bilety na to wydarzenie można cały czas nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu są dostępne TUTAJ