MARTIN GARRIX WYSTĄPI W TAURON ARENIE KRAKÓW

2 września 2016

 

Martin Garrix – jeden z najwybitniejszych, a zarazem najmłodszych DJ-ów światowej sceny electro house 27 listopada wystąpi w Krakowie. Koncert autora takich hitów jak: „In The Name Of Love”, „Animals” oraz „Wizard” odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Będzie to jedno z najważniejszych, tegorocznych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce. Organizatorem koncertu będzie agencja Prestige MJM.

Martin Garrix to popularny holenderski DJ i producent muzyczny. Twórczość artysty, określana jako big room house, to połączenie brzmień electro, dutch i progressive house oraz dance. Pomimo młodego wieku Martin Garrix ma na swoim koncie współpracę z takimi sławami muzyki klubowej jak: David Guetta, Tiësto, Dyro, Afrojack, Hardwell, Borgore czy R3hab. Artysta był jedyną osobą poniżej 18 roku życia, która zagrała na prestiżowym festiwalu Tomorrowland, a także najmłodszym wykonawcą, występującym w hiszpańskim klubie Privilege Ibiza. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że w ciągu zaledwie dwóch lat Garrix znalazł się na trzecim miejscu prestiżowego notowania DJ Mag Top 100, awansując z miejsca 40, a jego singiel „Animals” zdobył ponad 100 milionów odsłuchań w serwisie Spotify.

Wybór polskich fanów

Utalentowany DJ ma na swoim koncie szereg prestiżowych nagród przemysłu muzycznego, w tym m.in. trzy statuetki Dance Music Awards, dwie nagrody NRJ DJ Awards, a także nagrodę YouTube Music Awards, MTV Europe Music Awards oraz MTV Millennial Awards. W ciągu minionych lat Martin Garrix zaprezentował swoje umiejętności na scenach największych i najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych świata, w tym m.in. Coachella, Amsterdam Music Festival, Tomorrowland, Ultra Music Festival, Lollapalooza oraz Sziget Festival. W Polsce artysta wystąpił dotychczas tylko raz. Na kolejne show utalentowanego DJ-a już teraz czekają dziesiątki tysięcy polskich fanów.

– Decyzja o zaproszeniu do Polski tego artysty to w dużej mierze wybór polskich fanów. Nasza sonda na Facebooku, w której poprosiliśmy użytkowników o oddanie głosów na artystę, którego chcieliby zobaczyć na żywo w Polsce, nie pozostawiła wątpliwości co do trafności tego wyboru. Spośród ponad 2,2 tys. oddanych głosów aż 1,1 tys. przypadło Martinowi Garrixowi. Holenderski DJ pozostawił w tyle takich artystów, jak David Guetta, Calvin Harris oraz Daft Punk. Cieszy nas, że możemy zrealizować muzyczne marzenie tak wielu polskich fanów artysty komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert.

Koncert Martina Garrixa w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 27 listopada 2016 r. Bilety można kupić poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.