MASZA I NIEDŹWIEDŹ NA LODZIE PONOWNIE W TAURON ARENIE KRAKÓW

11 września 2018

      

12. stycznia 2019 r. (sobota)

godz. 10:30 i godz. 14:00

Po zeszłorocznym sukcesie trasa „Masza i Niedźwiedź na lodzie” wraca do Polski! 12. stycznia przedstawienie będzie można zobaczyć w TAURON Arenie Kraków. Bilety są dostępne na portalu www.ebilet.pl.

Doskonała zabawa, ogłuszające oklaski, zachwyt dzieci tańczących na widowni i niezapomniane przeżycia podczas spotkania z bohaterami ukochanej bajki. Wszystko to miało miejsce podczas tournée po Polsce rewii na lodzie „Masza i niedźwiedź”, które odbyło się w marcu 2018 r.

Wspaniała aranżacja, zapierająca dech w piersiach scenografia, niewiarygodne kostiumy i spektakularne wyczyny łyżwiarzy, tancerzy i akrobatów. Wszystko to jest nieodłączną częścią licencjonowanej rewii na lodzie, którą dotychczas obejrzało do tej pory ponad 160 tys. widzów na całym świecie, w tym nawet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Indonezji.

Powrót do Krakowa

Niepowtarzalne przygody Maszy, Niedźwiedzia i pozostałych bohaterów znanej animowanej bajki z polskimi dialogami i tekstami piosenek wracają do Krakowa na początku przyszłego roku. Nie będzie to zbyt daleka podróż. Cała rewia, wszyscy występujący oraz cały zespół wspomagający pochodzą ze Słowacji i Czech.

„Jesteśmy zachwyceni, że znowu będziemy występować w Polsce, gdzie dzięki wielkiej gościnności i dobremu przyjęciu ze strony lokalnych partnerów, czuliśmy się bardzo dobrze. Cieszymy się ze spotkań ze wszystkimi widzami, którzy nam pokazali jaką wspaniałą atmosferę są w stanie stworzyć podczas wystąpień” – mówi Michal Vernarský, Dyrektor firmy producenckiej Comunique, będącą właścicielem i organizatorem rewii.

Warto wiedzieć

Przedstawienie „Masza i Niedźwiedź na lodzie” będzie można zobaczyć w TAURON Arenie Kraków 12 stycznia 2019 r. (sobota) o godz.10:30 i godz. 14:00

Bilety są dostępne na portalu www.ebilet.pl w cenach od 75 do 210 zł. W sprzedaży są również pakiety rodzinne 3+1. Dzieci poniżej 2 roku życia – wstęp wolny – bez miejsca siedzącego (dziecko przebywa na kolanach u rodzica/opiekuna).

Osoby niepełnosprawne na wózku proszone są o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl.

Organizatorem wydarzenia jest: Comunique s.r.o.

Strona wydarzenia: http://maszaniedzwiedz.pl/.