MASZA I NIEDŹWIEDŹ

28 czerwca 2017

WYJĄTKOWE SHOW NA LODZIE W TAURON ARENIE KRAKÓW

Maszę i Niedźwiedzia znają dzieci na całym świecie! Bajkowi bohaterowie 10 marca 2018 r. pojawią się w TAURON Arenie Kraków i wystąpią w wyjątkowym show na lodzie. Bilety na dwa przedstawienia (o godz. 13:30 i 17:00) są już w sprzedaży na www.ebilet.pl.

Podczas show „Masza i Niedźwiedź na lodzie”, będzie można zobaczyć ponad 30 łyżwiarzy figurowych, tancerzy i akrobatów, którzy wcielą się w postacie z ulubionej przez dzieci bajki. Dzięki nim najmłodsi przeniosą się w świat pełen niezwykłych i niezapomnianych przygód.

Jednym z elementów scenografii, którą powstanie w TAURON Arenie Kraków będzie m.in. wspaniały dom Niedźwiedzia, który będzie miał prawie 10 metrów wysokości. To właśnie w nim Niedźwiedź będzie się starał ukryć przed Maszą by choć przez chwilę odpocząć. Masza będzie natomiast cały czas wymyślać nowe zabawy i wraz z innymi zwierzętami gonić Niedźwiedzia i wspólnie śpiewać wesołe piosenki.

„Masza i Niedźwiedź na lodzie” to przedstawienie, które łączy ze sobą teatr, muzykę, łyżwiarstwo figurowe i wspaniałą zabawę dla całej rodziny. Wszystkie dialogi między postaciami oraz piosenki będą w języku polskim.

Warto wiedzieć

Wydarzenie odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 10 marca 2018 r. W programie są dwa przedstawienia – o godz. 13:30 i 17:00.

Bilety są dostępne na stronie; www.ebilet.pl.

Organizatorem wydarzenia jest: Comunique s.r.o.

Strona wydarzenia:  http://maszaniedzwiedz.pl/