MEETUP 2017

1 września 2017

Zapraszamy do TAURON Areny Kraków na największy w historii event zrzeszający środowisko YouTube w Polsce

9 września 2017 r.

Otwarcie bram: godz. 11:00

Start imprezy: godz. 11:30

MeetUp to największe spotkanie youtuberów z fanami w kraju. Uczestnicy eventu będą mieli okazję nie tylko spotkać swoich idoli, ale również inne osoby, równie mocno zafascynowane sceną YouTube. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny, natomiast dla osób oczekujących dodatkowych wrażeń dostępne będą specjalne bilety, które można kupić na www.biletin.pl.

W akcję zaangażowanych jest około 200 topowych youtuberów z kraju. Ubiegłoroczna edycja, która miała miejsce we Wrocławiu spotkała się z rekordowym zainteresowaniem. Ambasadorami wydarzenia są czołowi polscy twórcy, czyli ReZigiusz, którego kanał na YouTube subskrybuje blisko 2,8 mln osób, a także Izak, który może się pochwalić 1,5 mln subskrypcji. Na miejscu będzie można spotkać wiele innych osobistości, których twórczość online poświęcona jest najróżniejszym tematom. Teren wydarzenia będzie obfitował w  wiele atrakcji oferowanych przez sponsorów. MeetUp zaprasza wszystkich zafascynowanych YouTube’em.

Główną zaletą MeetUp jest stworzenie miejsca przeznaczonego dla osób, których pasją jest YouTube oraz szerzej – przestrzeń internetowa. Impreza umożliwia spotkanie i interakcję influencerów (YouTuberów, Muserów) z ich obserwatorami (a przy okazji – również z potencjalnymi partnerami biznesowymi). MeetUp to także wiele aktywności scenicznych, takich jak panele dyskusyjne z twórcami, konkursy z nagrodami, występy muzyczne, tzw. let’s playe oraz autorskie show znanych YouTuberów. Oprócz występów scenicznych, podczas eventu działają stoiska sponsorskie, na których odbywają się konkursy lub różnego typu aktywności oraz stoiska twórców, na których osoby zainteresowane mogą nabyć gadżety ulubionych youtuberów.

Warto wiedzieć

MeetUp odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 9 września (sobota). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Bramy zostaną otwarte o godz. 11:00. Start imprezy: godz. 11:30.

Program wydarzenia jest dostępny TUTAJ