MEETUP 2017

10 sierpnia 2017

Zapraszamy do TAURON Areny Kraków na największy w historii event zrzeszający środowisko YouTube w Polsce

9 września 2017 r.

Otwarcie bram: godz. 11:00

Start imprezy: godz. 11:30

MeetUp to największe spotkanie youtuberów z fanami w kraju. Uczestnicy eventu będą mieli okazję nie tylko spotkać swoich idoli, ale również inne osoby, równie mocno zafascynowane sceną YouTube. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny, natomiast dla osób oczekujących dodatkowych wrażeń dostępne będą specjalne bilety, które można kupić na www.biletin.pl.

W akcję zaangażowanych jest około 100 topowych youtuberów z kraju. Ubiegłoroczna edycja, która miała miejsce we Wrocławiu spotkała się z rekordowym zainteresowaniem.

Ambasadorami wydarzenia są czołowi polscy twórcy, czyli ReZigiusz, którego kanał na YouTube subskrybuje blisko 2,8 mln osób, a także Izak, który może się pochwalić 1,5 mln subskrybcji. Na miejscu będzie można spotkać wiele innych osobistości, których twórczość online poświęcona jest najróżniejszym tematom. Teren wydarzenia będzie obfitował w  wiele atrakcji oferowanych przez sponsorów. MeetUp zaprasza wszystkich zafascynowanych YouTube’em.

Warto wiedzieć

MeetUp odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 9 września (sobota). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Bramy zostaną otwarte o godz. 11:00. Start imprezy: godz. 11:30.

Więcej informacji na profilu organizatora na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/MeetUpPoland/

Dodatkowe opcje biletowe

Dla osób oczekujących dodatkowych wrażeń organizator przygotował trzy opcje biletowe:

Bilety Fasttrack – bilet jednoosobowy

Pierwsza pula: 50 zł, Druga pula: 55 zł, Trzecia pula: 60 zł

Bilet gwarantuje wcześniejsze wejście na teren eventu, osobnym wejściem, przed oficjalnym rozpoczęciem – od godz. 9:00.

Bilety Premium (limitowana pula 100 szt.)

300 zł – bilet jednoosobowy

Wejście na teren wydarzenia od godziny 9:00, a na teren strefy premium od godz. 10:00

Zawiera: dostęp do zamkniętej strefy premium, osobne wejście na teren eventu przed oficjalnym rozpoczęciem, poczęstunek, zestaw eventowych gadżetów.

Bilety Meet & Greet (limitowana pula 100 szt.)

500 zł – bilet jednoosobowy

Wejście na teren wydarzenia i dostęp do strefy premium od godz. 8:45.

Zawiera: ekskluzywne spotkanie z ambasadorami tylko dla posiadaczy biletu przed rozpoczęciem eventu (9:00-10:00), dostęp do zamkniętej strefy premium, osobne wejście na teren eventu przed oficjalnym rozpoczęciem, poczęstunek, zestaw eventowych gadżetów.