MEETUP® 2019

29 sierpnia 2019

Największa polska impreza branży YouTube odbędzie się w Krakowie 31 sierpnia 2019 r.

godz. 8:45 – wstęp dla osób z biletami God Mode i Meet & Greet

godz. 9:00 – wstęp dla osób z biletami Premium

godz. 9:30 – wstęp osób z biletami Fasttrack

godz. 12:30 – możliwość wejścia na MeetUp bez biletów

W ostatnią sobotę sierpnia odbędzie się kolejna edycja najważniejszej imprezy dla twórców i fanów YouTube’a. Jak co roku na odwiedzających będzie czekać możliwość spotkania się z największymi polskimi twórcami i szansa wzięcia udziału w licznych atrakcjach, przygotowanych przez organizatorów.

Współorganizatorem wydarzenia i zarazem jego głównym partnerem ponownie zostało Miasto Kraków. Podobnie, jak w poprzednich edycjach, współpraca zaowocuje powstaniem filmów, promujących miasto i samo wydarzenie.

Wydarzenie po raz trzeci  odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła 22 tysiące osób i ponad 150 najbardziej wpływowych polskich youtuberów. Tegoroczna odsłona to nie tylko możliwość spotkania się z influencerami, ale również szansa, żeby szerzej spojrzeć na polską scenę YouTube’a, zaobserwować nowe trendy czy odkryć przyszłe gwiazdy Internetu.

Organizatorzy zakładają, że tegoroczna edycja powinna przyciągnąć jeszcze więcej fanów. Wśród zaproszonych twórców ponownie znajdują się najbardziej rozpoznawalne gwiazdy świata internetu. Ponad 200 rodzimych youtuberów, tiktokerów oraz instagramerów przejmie, na jeden dzień krakowską halę widowiskową, żeby móc się spotkać i porozmawiać ze swoimi fanami, a także rozdać autografy i udzielić wywiadów.

Lista gości jest dostępna TUTAJ

Organizatorem MeetUp 2019 jest agencja influencer marketingu GetHero. Agencja zajmuje się współpracą z twórcami i zrzesza influencerów w ramach sieci partnerskiej YouTube.

www.facebook.com/MeetUpPoland

www.instagram.com/meetuppolska

http://apynews.pl/meetup

Warto wiedzieć

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale organizatorzy przewidzieli możliwość zakupu limitowanych biletów, gwarantujących ominięcie kolejek, wcześniejsze wejście na wydarzenie, czy dostęp do specjalnych stref premium. Bilety te zostały wyprzedane – sprawdź TUTAJ.

Harmonogram wejść

Wejścia do obiektu: nr 1 i 4 (bilety).