MICHAEL BUBLÉ WRACA DO TAURON ARENY KRAKÓW

16 listopada 2018

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej szanowanych wokalistów XXI wieku powraca na scenę i już na początku roku rusza w międzynarodową trasę koncertową. Michael Bublé wystąpi w TAURON Arenie Kraków 20 września 2019 roku. Będzie to jego drugi koncert w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce. Pierwszy raz mogliśmy go usłyszeć w listopadzie 2014 roku.

16 listopada 2018 roku ukazuje się długo oczekiwana nowa płyta artysty zatytułowana ❤ (“love”). Na krążku można znaleźć klasyki muzyki popularnej, takie jak „My Funny Valentine”, czy „La Vie En Rose”, w wysmakowanych aranżacjach, ale i premierowe kompozycje, jak utwór „Forever Now”.

Słynny Kanadyjczyk jest tegorocznym zdobywcą czterech nagród Grammy! Sprzedał dotąd ponad 60 milionów płyt. Do swojej bogatej dyskografii dokłada tegoroczny album, który z pewnością zostanie zaliczony do bestsellerów.

Potrzebowałem tego albumu, jest dla mnie formą terapii. Bardzo komfortowo czuję się z tymi piosenkami, z tym gatunkiem muzycznym, to jest esencja mojej osobowości – mówi wokalista.

43-letni Kanadyjczyk ma na koncie pięć wyprzedanych światowych tras; przedsmak tego, co czeka fanów podczas nadchodzącego tournée, Michael dał na koncercie dla 150 tysięcy ludzi, który odbył się na początku października w Sydney. Ten facet trzyma publiczność w garści. Jego głos absolutnie zapanował nad całym stadionem – napisał w recenzji dziennikarz „Sydney Morning Herald”.

Warto wiedzieć

Michaela Bublé wystąpi w TAURON Arenie Kraków 20 września 2019 roku. Dzień wcześniej jego koncert odbędzie się w Łodzi.

Bilety na koncert będą dostępne dla członków oficjalnego fanklubu artysty od 21 listopada 2018 r. Otwarta sprzedaż rozpocznie się w piątek, 23 listopada, o godz. 10:00 na portalu www.eventim.pl.

Organizatorami koncertu są Barracuda Music i DM Agency.