MIEJSCE, KTÓRE TRZEBA ZOBACZYĆ

26 września 2016

 

Zapraszamy do zwiedzania TAURON Areny Kraków

3, 6, 17, 20, 22, 24, 27, 29 i 31 października – to kolejne terminy, w których będzie można zwiedzać największą halę widowiskowo-sportową w Polsce. Informacje o rezerwacji miejsc i biletach są dostępne na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

Goście, którzy wezmą udział w zwiedzaniu TAURON Areny Kraków zobaczą m.in. miejsca, w których przebywał Papież Franciszek podczas swojego pobytu w TAURON Arenie Kraków i spotkania się z wolontariuszami Światowych Dni Młodzieży.

Zwiedzą pomieszczenia na co dzień niedostępne uczestnikom imprez: szatnie, z których korzystali m.in. piłkarze ręczni podczas styczniowych Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, reprezentanci Polski w hokeju na lodzie i siatkarze przed Mistrzostwami Świata oraz garderoby, w których do występów przygotowywały się takie gwiazdy jak: Katy Perry, Robbie Williams, Mariah Carey i członkowie takich zespołów jak Maroon 5, Scorpions, Foo Fighters czy Kings of Leon.

Zwiedzający staną na każdym z poziomów hali – wejdą na najwyższy punkt trybun i zejdą na płytę areny. Przejdą po foyer hali, w którym będą mogli obejrzeć ponad 60 plakatów z wydarzeń, które do tej pory odbyły się w TAURON Arenie Kraków i w których udział wzięło ponad 1 500 000 osób. Odwiedzą jedną z 27 lóż na poziomie VIP oraz Małą Halę, w której, na pełnowymiarowych boiskach, można grać m.in. w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną i futsal.

W czasie spaceru poznają także historię budowy obiektu i możliwości techniczne największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce i jednej z największych i najnowocześniejszych w Europie. Poznają również bogaty kalendarz nadchodzących imprez, które odbędą się w hali.

Zarezerwuj miejsce

TAURON Arenę Kraków można zwiedzać w poniedziałki i czwartki o godz. 11:00 i 15:00 oraz w soboty o godz. 11:00 i 13:00 (z wyjątkiem dni, w których obiekt jest wynajmowany przez organizatorów wydarzeń). Najbliższe terminy zwiedzania to: 3, 6, 17, 20, 22, 24, 27, 29 i 31 października.

Aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić za pośrednictwem: formularza zamieszczonego na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce; telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.); e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl oraz osobiście w recepcji areny (wejście nr 1; w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.). Liczba miejsc dla zwiedzających jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Kup bilet

Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem. Przed rezerwacją miejsc należy zapoznać się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce.

Ceny biletów: osoby dorosłe: 13 zł; dzieci i seniorzy: 8 zł; bilet grupowy: 10 zł/osoba dorosła, 8 zł – dzieci i seniorzy (grupa musi liczyć powyżej 10 osób). Dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny. Dzieci do lat 16 mogą wziąć udział w zwiedzaniu jedynie pod opieką osoby dorosłej. Bilety są do nabycia przed zwiedzaniem w recepcji hali (wejście nr 1).

Dodatkowe informacje dotyczące zwiedzania oraz informacje na temat wydarzeń planowanych w TAURON Arenie Kraków są dostępne na stronie: www.tauronarenakrakow.pl oraz na naszym profilu na facebooku:www.facebook.com/TAURONArenaKrakow.