MIEJSCE, KTÓRE WARTO ZOBACZYĆ

4 grudnia 2015

TAURON ARENA KRAKÓW OTWARTA DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Chcesz dowiedzieć się ile czasu potrzeba na zorganizowanie koncertu Robbiego Williamsa na lodowisku, albo w której garderobie do występów przygotowywały się takie gwiazdy jak Katy Perry, Bryan Adams czy muzycy zespołu Foo Fighters? Interesuje Cię gdzie trenowali uczestnicy Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej i Turnieju Piłki Ręcznej Mężczyzn lub uczestniczki tenisowego turnieju Fed Cup? A może ciekawi Cię ile ciężarówek piachu przywieziono specjalnie na Divers Night of the Jumps? Nic prostszego! Zapraszamy do zwiedzania TAURON Areny Kraków.

Agencja Rozwoju Miasta S.A. zarządzająca TAURON Areną Kraków przygotowała specjalną ofertę dla osób, które chciałyby zwiedzić obiekt. – W ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Krakowa i turystów odwiedzających nasze miasto, którzy chcieliby zobaczyć TAURON Arenę Kraków nie tylko podczas odbywających się w niej wydarzeń – mówi Małgorzata Marcińska, Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Miasta S.A.

Goście, którzy odwiedzą TAURON Arenę Kraków zobaczą miejsca na co dzień niedostępne uczestnikom imprez (m.in. pomieszczenia techniczne i szatnie zawodników), staną na każdym z poziomów hali, odwiedzą jedną z lóż VIP, dowiedzą się kto do tej pory odwiedził TAURON Arenę Kraków, poznają historię budowy oraz możliwości techniczne największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce i jednej z największych i najnowocześniejszych w Europie.

Wybierz dzień i zarezerwuj miejsce

TAURON Arenę Kraków można zwiedzać w poniedziałki i czwartki o godz. 11:00 i 15:00 oraz w soboty o godz. 11:00 i 13:00 (z wyjątkiem dni, w których obiekt będzie wynajmowany przez organizatorów wydarzeń). Najbliższe terminy, w których odbędzie się zwiedzanie to: 10, 12 (brak miejsc), 14, 17, 21 i 28 grudnia 2015 r.

Aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić za pośrednictwem: formularza zamieszczonego tutaj; e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl; telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.) oraz osobiście w recepcji areny (wejście nr 1; w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.). Liczba miejsc dla zwiedzających jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Przed rezerwacją prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

Kup bilet

Ceny biletów: osoby dorosłe: 10 zł; dzieci i młodzież: 6 zł; bilet grupowy: 5 zł/osoba (grupa musi liczyć powyżej 10 osób). Dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny. Dzieci do lat 16 mogą wziąć udział w zwiedzaniu jedynie pod opieką osoby dorosłej.

Bilety będą do nabycia przed zwiedzaniem w recepcji hali (wejście nr 1).

Zorganizowane grupy mogą dodatkowo zamówić posiłek w restauracji VIP TAURON Areny Kraków (po wcześniejszym zgłoszeniu).

Dodatkowe informacje dotyczące zwiedzania oraz informacje na temat wydarzeń planowanych w TAURON Arenie Kraków są dostępne na stronie: www.tauronarenakrakow.pl.