MONSTER X TOUR – TRASA ODWOŁANA

15 lutego 2016

Z przykrością informujemy, że trasa Monster X Tour po Europie zaplanowana na wiosnę 2016 r., została odwołana przez Artystów – taką wiadomość otrzymaliśmy od organizatora wydarzenia spółki High Note Events. W celu zwrotu zakupionych biletów wstępu należy się zgłaszać do sprzedawców, u których bilety zostały nabyte, zgodnie z obowiązującymi u nich procedurami.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo w oświadczeniu organizatora:

High Note Events spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Warszawie, będąca organizatorem polskiej części trasy Monster X Tour, w ramach której miały się odbyć w naszym kraju trzy pokazy tego show w dniach:

9 kwietnia 2016 r. – TAURON Arena Kraków,

12 kwietnia 2016 r. – Atlas Arena w Łodzi,

16 kwietnia 2016 r. – ERGO ARENA w Gdańsku/Sopocie

z przykrością informuje, że z przyczyn zewnętrznych, zupełnie niezależnych od organizatora, cała trasa Monster X Tour po Europie zaplanowana na wiosnę 2016r. została odwołana przez Artystów.

Ze swojej strony serdecznie przepraszamy naszych partnerów oraz widzów za wszelkie wynikłe z tego niedogodności. Jednocześnie zapewniamy, że prowadzimy z przedstawicielem Artystów rozmowy na temat zorganizowania odwołanej trasy w późniejszym terminie. O wszelkich szczegółach i ustaleniach w tym zakresie będziemy na bieżąco informować.

W celu zwrotu zakupionych już biletów wstępu należy się zgłaszać do sprzedawców, u których bilety zostały nabyte, zgodnie z obowiązującymi u nich procedurami.

W szczególności, jeżeli bilet zakupiony został:

– w punkcie stacjonarnym (m.in. Empik, Media-Markt, Saturn) –  zwrotu należy dokonać w miejscu zakupu;

– przez internet w systemie eBilet – należy wysłać wiadomość na adres e-mail: rezerwacje@ebilet.pl, podając informację o chęci zwrotu Biletu oraz numer rezerwacji;

– przez internet w systemie Eventim – należy wysłać wypełniony formularz zwrotu biletów na adres e-mail: cc@eventim.pl.

Jeszcze raz przepraszamy Państwa za wszelkie niedogodności i zapraszamy na imprezę w kolejnym terminie.