MÓWCY PORWALI TŁUMY

1 października 2016

 

„ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ 2” W TAURON ARENIE KRAKÓW

To był dzień pełen emocji, wzruszeń, śmiechu i wystąpień nagradzanych gromkimi brawami – za nami niepowtarzalne widowisko motywacyjno-artystyczne „Życie bez ograniczeń 2”.

– To zaszczyt i przywilej być tutaj z Wami. Mam nadzieję, że Was zainspiruję, żebyście marzyli o wielkich rzeczach i nigdy się nie poddawali – takimi słowami rozpoczął swoje wystąpienie przed publicznością zgromadzoną w TAURON Arenie Kraków – Nick Vujicic obecnie największy mówca motywacyjny na świecie.

Podczas swojego występu Nick opowiadał o tym jak wygląda życie osoby, która urodziła się bez rąk i nóg, przekonywał, że życie to dar i chodzi o to, żeby część po części go odpakowywać i z niego korzystać. Udowadniał, że jego własne doświadczenia są dowodem na to, że każdy może żyć bez ograniczeń bez względu na sytuację, w której się aktualnie się znajduje.

YouTuber, niewolnica i ultra-maratończyk

Nick był główną gwiazdą kongresu, ale przed nim wystąpili także wyjątkowi mówcy, którzy w swej podróży przez życie pokonali wiele przeciwności losu by zrealizować wybrany przez siebie cel. Ich hart ducha i wiara w to, że niemożliwe może stać się realne jest fundamentem tego co robią. Każdy z nich przeszedł swoją drogę do sukcesu, usypaną różnymi przeciwnościami i przeszkodami, i o tym opowiadali osobom zgromadzonym w TAURON Arenie Kraków.

Na scenie oprócz Nicka Vujicica wystąpili: najsłynniejszy na świecie hiphopowy YouTuber Erick Thomas, pisarka, która uciekła z niewolniczej pracy na plantacji mango Ava Eagle Brown, Mistrz Świata i trener mentalny polskich siatkarzy Jakub B. Bączek oraz najbardziej rozpoznawalna polska projektantka Ewa Minge.

Wśród mówców znaleźli się również: strateg i manager Andrzej Cichocki, najbardziej niezależna businesswoman polskiego coachingu Kamila Rowińska oraz ultra-maratończyk, który jako jeden z nielicznych na Świecie ukończył 4DESERTS Daniel Lewczuk!

Organizatorem kongresu byli: Milewski & Partnerzy (www.milewskipartnerzy.pl).

Strona wydarzenia: www.zyciebezograniczen.pl/_milewskipartnerzy.