MROCZNY RYCERZ

6 czerwca 2017

CZERWCA (WTOREK) ROZPOCZĘŁA SIĘ REZERWACJA LEŻAKÓW NA POKAZ FILMU

W TAURON ARENIE KRAKÓW

11 czerwca (niedziela)

Godz. 15:30 i 19:00

Wstęp wolny!

W związku z ogromnym zainteresowaniem urodzinowym Kinem Samochodowym w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom kinomaniaków i przygotowaliśmy dodatkowe miejsca dla widzów. Na płycie TAURON Areny Kraków będzie można usiąść na… leżakach.

Rezerwacja miejsc jest możliwa za pośrednictwem strony www.tauronarenakrakow.pl/formularz-zgloszeniowy-lezaki-kino-samochodowe.

Formularz będzie aktywny do wyczerpania miejsc – decyduje kolejność zgłoszeń.

Obowiązuje zasada: 1 rezerwacja / max. 2 miejsca.

Miejsce z leżakami nie będzie kolidować z miejscami wyznaczonymi dla samochodów.

O zasadach obowiązujących podczas projekcji dotyczących m.in. wejścia do obiektu osoby, które będą miały zarezerwowane miejsca zostaną poinformowane drogą elektroniczną.

Śledźcie nasz fanpage i stronę wydarzenia:

www.facebook.com/TAURONArenaKrakow

– www.facebook.com/events/1868574026740556/?fref=ts

Pierwsze kino w arenie

Pierwsze w historii Kino Samochodowe wewnątrz hali widowiskowo-sportowej to jedna z atrakcji przygotowanych specjalnie na 3. Urodziny TAURON Areny Kraków i 3. Off Sport Festiwal. Film, który zostanie wyświetlony to „Mroczny Rycerz” (reż. Christopher Nolan), w którym w rolę Batmana wcielił się Christian Bale, natomiast rolę Jokera, w swojej ostatniej roli, brawurowo wykreował Heath Ledger.

Zaplanowano dwie projekcje: o godz. 15:30 i 19:00. Na wydarzenie obowiązywały zapisy. Wszystkie miejsca dla samochodów zostały zarezerwowane w dniu zapisów – w środę 31 maja.

Pokazy, warsztaty, koncerty

W programie 3. Urodzin TAURON Areny Kraków oprócz Kina Samochodowego znalazły się także atrakcje przygotowane w ramach 3. Off Sport Festiwalu (pokazy i warsztaty off-sportowe, spotkania z Mistrzami, koncerty i wiele innych), „Dzień Dziecka” w klimacie z lat 90’tych, zwiedzanie TAURON Areny Kraków, pokazy Straży Miejskiej, a także konkursy i słodkie niespodzianki…

Warto wiedzieć

Organizatorami wydarzenia są: Agencja Rozwoju Miasta S.A. zarządzająca TAURON Areną Kraków oraz Stowarzyszenie Siła Polskiego Sportu (organizator Off Sport Festiwalu). Partnerami: Kino Pod Baranami, Radwan Sport, Straż Miejska, R8 Basket, Awiteks i TAURON Polska Energia S.A.

Dodatkowe informacje znajdziecie też na:

www.tauronarenakrakow.pl

www.offsportfestiwal.pl

www.facebook.pl/TAURONArenaKrakow

www.facebook.com/OffSportFestiwal

#TAURONArenaKrakow

Off Sport Festiwal, Siła Polskiego Sportu, Look at OFF