NIEZBĘDNIK KONCERTOWY: MICHAEL BUBLÉ

18 września 2019

20 września 2019 r. (piątek)

Otwarcie Bram – 18:00

Koncert Michael Bublé – 20:00

Przewidywany czas zakończenia koncertu – 23:00

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej szanowanych wokalistów XXI wieku powrócił na scenę! Michael Bublé wystąpi w TAURON Arenie Kraków 20 września 2019 roku. Będzie to jego drugi koncert w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce. Pierwszy raz mogliśmy go usłyszeć w listopadzie 2014 roku.

W listopadzie 2018 roku ukazała się długo oczekiwana nowa płyta artysty zatytułowana ❤ (“love”). Na krążku można znaleźć klasyki muzyki popularnej, takie jak „My Funny Valentine”, czy „La Vie En Rose”, w wysmakowanych aranżacjach, ale i premierowe kompozycje, jak utwór „Forever Now”. Słynny Kanadyjczyk sprzedał dotąd ponad 60 milionów płyt.

43-letni Kanadyjczyk ma na koncie pięć wyprzedanych światowych tras; przedsmak tego, co czeka fanów podczas tournée, Michael dał na koncercie dla 150 tysięcy ludzi, który odbył się na początku października 2018 r. w Sydney. Ten facet trzyma publiczność w garści. Jego głos absolutnie zapanował nad całym stadionem – napisał w recenzji dziennikarz „Sydney Morning Herald”.

Warto wiedzieć

Michaela Bublé wystąpi w TAURON Arenie Kraków 20 września 2019 r. o godz. 20:00.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Wejścia do obiektu: nr 1, 2, 3 oraz wejście VIP

Bilety: www.eventim.pl.

Kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna 20 września od godz. 15:00, kasa VIP (nr 6) – czynna od godziny 17:30

Organizatorami koncertu są Barracuda Music i DM Agency.

Restauracja i punkty gastronomiczne 

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); windy nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia od godz. 16:30 czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3.

Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Bankomat

Na terenie TAURON Areny Kraków znajduje się bankomat – znajduje się wewnątrz obiektu, na wprost wejście nr 1 (obok recepcji).

Szatnia

Dla gości będzie dostępnych pięć szatni na poziomie A.

Palarnia

Dla gości będzie udostępniona palarnia na poziomie A.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 17:00.

Informacje o parkingu i sprzedaży biletów przez internet na 20 września są dostępne TUTAJ.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się ok. godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zalecamy wcześniejszy przyjazd w celu uniknięcia kolejek do wjazdu na parking przed rozpoczęciem koncertu.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.