Odliczamy dni do koncertu zespołu TOOL w TAURON Arenie Kraków!

31 maja 2024

11 czerwca 2024 – TAURON Arena Kraków

Gość specjalny – Night Verses

Bilety w sprzedaży – TUTAJ!

Photo Credit: Travis Shinn

TOLL powraca do TAURON Areny Kraków. To będzie trzeci występ tego zespołu w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce. Koncert odbędzie się 11 czerwca 2024 roku. 

Informacje o europejskiej trasie koncertowej są następstwem szczególnie pracowitego okresu dla muzyków z Los Angeles, w składzie: Danny Carey, Justin Chancellor, Adam Jones i Maynard James Keenan.

Na wszystkich europejskich koncertach (poza festiwalami) jako gość specjalny wystąpi zespół Night Verses.

TOOL powstał w 1990 roku, wydając pięć albumów studyjnych: Undertow (1993), Ænima (1996), Lateralus (2001),10,000 Days (2006) i Fear Inoculum (2019); dwie EP-ki: 72826 (1991) i Opiate (1992) oraz limitowany boxset Salival (2000). Zespół zdobył cztery nagrody GRAMMY Awards®: Best Metal Performance (1998, „Ænima”), Best Metal Performance (2002, „Schism”), Best Recording Package (2007, 10,000 Days) i Best Metal Performance (2020, „7empest”). TOOL tworzą: Danny Carey (perkusja), Justin Chancellor (bas), Adam Jones (gitara) i Maynard James Keenan (wokal).

Toolband.com

YouTube.com/Toolmusic

Instagram.com/Toolmusic

Facebook.com/Toolmusic
Twitter.com/Tool

Warto wiedzieć

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation https://www.livenation.pl/

Bilety

Bilety na wydarzenie są dostępne TUTAJ

Informacje o Pakietach Biznes TAURON Areny Kraków są dostępne na stronie: https://sklep.arenakrakow.pl/

Parking

W dniu wydarzenia czynny będzie parking  płatny 50 zł. Parking będzie otwarty od godz. 16:00. Gwarancją miejsca jest zakup biletu onlineTUTAJ

Zalecamy wcześniejszy przyjazd aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem wydarzenia!

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na obowiązujące zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w związku z trwającymi remontami. Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl.

Gastronomia

Restauracja Północna dostępna od otwarcia bram (winda 4 oraz 7)

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.