OVO – CIRQUE DU SOLEIL

28 lutego 2018

DODATKOWY DZIEŃ! KOLEJNY SPEKTAKL! NIESAMOWITE EMOCJE!

 Cirque du Soleil powraca do Polski z nowym spektaklem – OVO!

W związku z ogromnym zainteresowaniem organizatorzy dodali jeszcze jedną datę do kalendarza występów w TAURON Arenie Kraków! Ruszyła sprzedaż biletów* na spektakl, który odbędzie się 12 kwietnia o godz. 19:00!

**** „ZDUMIEWAJĄCY!” The Times

**** „SZALEŃSTWO OWADÓW. Akrobatyczne wyczyny przeczące grawitacji” Telegraph

**** „Arena pęka w szwach od atrakcji, OVO TO WYŚMIENITA ARTYSTYCZNA UCZTA” Metro UK

„Spektakularne przedstawienie OVO to najlepsza, rodzinna rozrywka” Express

OVO to w języku portugalskim „jajo”, a w przedstawieniu jest to intensywne spotkanie z wielokolorowym, tętniącym życiem ekosystemem, w którym owady pracują, jedzą, pełzają, fruwają, bawią się, walczą ze sobą oraz szukają miłości w nieustającym zgiełku energii i ruchu. Nagle w środku tego wszystkiego pojawia się tajemnicze jajo, które wzbudza respekt w insektach. Ciekawi je ten ikoniczny przedmiot, który stanowi zagadkę cyklów ich życia. I jak to w życiu bywa, wystarczy tylko jedno spojrzenie niezgrabnego, dziwacznego owada, który dołącza do tętniącej życiem społeczności i wspaniałej biedronki, by rozkwitła między nimi miłość od pierwszego wejrzenia.

Olśniewające powietrzne wyczyny

Obsada  OVO  składa się z 50 artystów z 14 krajów, którzy specjalizują się w wielu odmianach akrobatyki. Jednym z najbardziej znanych momentów OVO jest olśniewający powietrzny wyczyn „Rosyjska Kolebka”, w którym grupa skarabeuszy szybuje z dwóch końców sceny do samego środka, a oddziela ich za każdym razem dystans 6 metrów!

Do drużyny kreatywnej, tworzącej świat OVO, należą: dyrektorzy artystyczni Guy Laliberté i Gilles Ste-Croix; scenarzystka, reżyser oraz choreografka Deborah Colker (pierwsza kobieta w roli reżysera w Cirque du Soleil); dyrektor kreatywna Chantal Tremblay; scenograf i twórca rekwizytów Gringo Cardia; projektantka kostiumów Liz Vandal; kompozytorka i dyrektor muzyczny Berna Ceppas; inżynier oświetlenia Éric Champoux; inżynier dźwięku Jonathan Deans i po raz pierwszy w historii  Cirque du Soleil: inżynier sprzętu i montażu Fred Gérard; projektant wyczynów akrobatycznych Philippe Aubertin oraz makijażystka Julie Bégin.

TERMINY PRZEDSTAWIEŃ

TAURON Arena Kraków

12 kwietnia 2018 r. (czwartek) – godz. 19:00.

13 kwietnia 2018 r (piątek ; premiera) –  godz. 19:30;

14 kwietnia 2018 r. (sobota) – godz. 13:00; 16:30; 20:00;

15 kwietnia 2018 r. (niedziela) – godz. 13:00; 16:30;

*Uwaga: ceny dynamiczne zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów. Kup wcześniej zapłać mniej.

Zniżka dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat – 20%

Szczegóły oraz sprzedaż biletów na: www.alterartshow.pl oraz www.cirquedusoleil.com