PEARL JAM W TAURON ARENIE KRAKÓW

1 grudnia 2017

Trasa po Europie ogłoszona

3 lipca 2018 PEARL JAM wystąpi w TAURON Arenie Kraków

Ogólna sprzedaż biletów na koncert w Krakowie rusza w piątek, 8 grudnia o 12.00 na www.LiveNation.pl

SEATTLE –  Pearl Jam zagra 14 koncertów w ramach europejskiej trasy koncertowej  w czerwcu i lipcu 2018 roku. Trasa rozpocznie się 12. czerwca w Amsterdamie, a zakończy 14. lipca w Lizbonie. Podczas trasy zespół zawita po raz pierwszy od 1996 roku do Rzymu i zagra swoje pierwsze koncerty w Padwie (Włochy) i w Krakowie (Polska).

Specjalna przedsprzedaż dla aktualnych (stan na dzień 30. listopada) członków fan clubu Pearl Jam Ten Club startuje dzisiaj.

Wszelkie informacje będą publikowane na pearljam.com.

O PEARL JAM

22. października 2015 roku minęło 25 lat od pierwszego koncertu Pearl Jam. Po dziesięciu albumach studyjnych, setkach wyjątkowych występów na żywo i oficjalnych bootlegów koncertowych zespół ciągle cieszy się uznaniem krytyków i sukcesem komercyjnym – sprzedał ponad 85 milionami albumów na świecie i w tym roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Z okazji legendarnych, wyprzedanych występów Pearl Jam na stadionie Wrigley Field podczas historycznego dla klubu Chicago Cubs sezonu World Series, zespół wydał niedawno film dokumentalny Let’s Play Two i towarzyszącą mu ściężkę dźwiękową. Szczegóły na www.letsplaytwofilm.com.