„PERFETTO“ EROSA RAMAZZOTTI

12 maja 2015

Posłuchaj płyty przed koncertem w TAURON Arenie Kraków
12 maja (wtorek) ukazała się najnowsza płyta Erosa Ramazzotti zatytułowana „Perfetto“. Album zawiera 14 premierowych utworów nagranych w Los Angeles, Mediolanie oraz Rzymie. Polscy fani Włocha będą mieli okazję usłyszeć na żywo zarówno najnowsze kompozycje, jak i te dobrze znane przeboje już 29 września w TAURON Arenie Kraków.
„Perfetto“ jest 13 studyjnym albumem Włocha. Podczas ponad 30 letniej kariery muzycznej jego płyty sprzedały się w ponad 40 milionowym nakładzie na całym świecie, a jego koncerty zgromadziły w sumie miliony widzów.
Płyta powstawała w Los Angeles, w Mediolanie i w Rzymie. Za jej produkcję odpowiedzialny jest sam Eros Ramazzotti oraz jego wieloletni współpracownik – Claudio Guidetti. Do pracy nad „Perfetto“ muzyk zaprosił między innymi perkusistę Vinnie Colaiuta, który współpracował z takimi artystami jak Joni Mitchell, Herbie Hancock, Quincy Jonse czy Leonard Cohen oraz gitarzystę Michaela Landau, który ma na swoim koncie współpracę z Michaelem Jacksonem, Jamesem Taylorem czy Milesem Davisem.
Singlem promującym „Perfetto“ jest „Alla Fine Del Mondo“ – www.youtube.com/watch?v=ApIWBkMyEnE.
Przypomnijmy, że polscy fani będą mogli na żywo usłyszeć zarówno najnowsze kompozycje jak i największe hity Włocha już 29 września w TAURON Arenie Kraków.
Bilet na ten koncert można nabywać na pośednictwem strony www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży salonów Empik na terenie całego kraju.