„PERFETTO“ PODBIJA SERCA FANÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

21 czerwca 2015

12 maja ukazał się najnowszy, 13 studyjny album Erosa Ramazzotti’ego zatytułowany „Perfetto“. 14 zupełnie nowych, premierowych utworów podbiło serca fanów włoskiej muzyki w Europie i na świecie. Polscy fani Włocha będą mieli niepowtarzalną okazje posłuchać zarówno nowych kompozycji, jak również tych dobrze znanych już 29 września w TAURON Arenie Kraków.

Według Repubblica.at „To najbardziej dojrzały album, jaki do tej pory nagrał. Perfetto „atakuje“ swoim mocnym dźwiękiem“. Corriere Della Sera natomiast uważa, że to „niezwykle pozytywna chwila dla Erosa: miłość, miłość i jeszcze raz miłość, bez łez i żalu“. Il Giornale zauważa, że „wystarczy chwila, by zauważyć, „klasyczny głos Erosa. Perfetto jest najlepszym albumem w jego karierze“.  Najnowsze dzieło Erosa Ramazzotti  zbiera rewelacyjne recenzje  na całym świecie.

Już w pierwszym tygodniu sprzedaży „Perfetto“ znalazło się na pierwszym miejscu w iTunesie we Włoszech, Szwajcarii, Bułgarii, na Malcie, w Luksemburgu, na Wegrzech, na Słowacji, w Rumunii czy Boliwii. Krążek podbił także serca fanów włoskiej muzyki w Azerbejdżanie, w Hiszpanii, Belgii oraz na Dominikanie.

Eros Ramazzotti jest niewątpliwie jedną z największych gwiazd włoskiej muzyki, mającej na koncie międzynarodową karierę. W ciągu 30 lat swojej obecności na scenie muzycznej wydał 13 albumów studyjnych, sprzedaż ponad 40 milionów płyt na całym świecie, a jego koncerty przyciągnęły miliony widzów.

Jego charakterystyczny głos oraz popowo-rockowy styl czynią go wyjątkowym artystą. Dzięki temu udało mu się stworzyć także kilka wyjątkowych i niezapomnianych duetów z takimi gwiazdami światowej muzyki jak Tina Turner, Cher, Ricky Martin, Joe Cocker, Anastacia, Luciano Pavarotti czy Andrea Boccelli.

Wrześniowy koncert będzie bez wątpienia ogromną dawką energii, rockowego brzmienia oraz romantycznych i sentymentalnych ballad. Z pewnością nie zabraknie podczas niego ponadczasowych hitów takich jak „Cose Della Vita“, „Piu Bella Cosa“, czy „Se Bastasse Una Canzone“ oraz najnowszych kompozycji jal „Alla Fine Del Mondo czy „Il Tempo Non Sente Ragione“.

Bilety na wrześniowy koncert Erosa Ramazzotti’ego w TAURON Arenie Kraków można nabywać za pośrednictwem www.eventim.pl oraz w salonach sieci Empik, Media Markt i Saturn.