POLSKA NOC KABARETOWA W TAURON ARENIE KRAKÓW

13 lutego 2016

5 marca 2016 r., godz. 19:00

Zna ich każdy, kto uwielbia się śmiać, mają za sobą setki spektakli przed publicznością w całym kraju. Teraz przyszła pora na ich występ w TAURON Arenie Kraków! 5 marca 2016 r. zapraszamy na Polską Noc Kabaretową, w której udział wezmą:

Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni i Kabaret K2.

– Polska Noc Kabaretowa to impreza dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów przychodzących na spektakle – mówią organizatorzy wydarzenia. Łączy ich jedno – poczucie humoru i uśmiech nieustannie goszczący na ich twarzach.

Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretów. Podczas piątej edycji wydarzenia, które odbędzie się w największych miastach w kraju, w tym w TAURON Arenie Kraków, na scenie będzie można zobaczyć Paranienormalnych, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret K2 w premierowych programach. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2016 zajmie się Kabaret Nowaki.

Bilety na wydarzenie są dostępne w internecie na stronie: www.kabaretowebilety.pl i www.biletynakabarety.pl oraz w sieciach: Empik, Media Markt i Saturn.

Organizatorem Polskiej Nocy Kabaretowej 2016 jest przedsiębiorstwo „LUX” Jerzy Grazda (www.lux.biletyna.pl). Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.polskanockabaretowa.pl.