POMYSŁ NA WAKACJE?

18 maja 2016

Półkolonie w TAURON Arenie Kraków

Szukasz pomysłu na atrakcyjne wakacje dla Twojego dziecka? Chcesz aby spędziło je aktywnie, w wyjątkowym miejscu? Zapraszamy na półkolonie w Małej Hali TAURON Areny Kraków. Do wyboru są trzy terminy: 8-12 sierpnia, 16-19 sierpnia oraz 22-26 sierpnia. Zapisy na zajęcia organizowane w ramach akcji „Lato w mieście” przyjmuje Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Zachód”.

Oferta, którą przygotował MOS Kraków „Zachód” wspólnie z Agencją Rozwoju Miasta S.A. zarządzającą TAURON Areną Kraków, jest skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Będą to przede wszystkim zajęcia sportowe organizowane w Małej Hali TAURON Areny Kraków oraz zajęcia na świeżym powietrzu. Nie zabraknie też zabaw plastycznych, wycieczek do muzeów m.in. Muzeum Lotnictwa Polskiego i Ogrodu Doświadczeń oraz wyjść na basen. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli i trenerów z wieloletnim stażem pedagogicznym.

Trzy terminy

Półkolonie zostaną zorganizowane w trzech terminach: 8-12 sierpnia, 16-19 sierpnia, 22-26 sierpnia. Dziecko może zostać zapisane na dowolną ilość turnusów.

Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godz. Od 07:30 do 16:00. Dzieci będą miały zapewnione napoje oraz wyżywienie (drugie śniadanie – ok. godz. 9:30 oraz obiad ok. godz. 13:30).

Cena turnusu to 300 zł (w terminach: 8-12 sierpnia i 22-26 sierpnia) i 250 zł (w terminie 16-19 sierpnia). W cenie zawarte są wszystkie bilety wstępu i przejazdy oraz ubezpieczenie NNW. Uczestnicy zajęć otrzymają także nagrody i pamiątkowe zdjęcia grupowe. Wszystkie formy wypoczynku zgłoszone są do kuratorium.

Zarezerwuj miejsce

Aby zarezerwować miejsce należy wypełnić formularz zamieszczony na stronie www.mos-zachod.pl, w zakładce „Lato w mieście” (www.mos-zachod.pl/lato-w-miescie). Termin upływa 24 czerwca 2016 r.

***

Półkolonie w TAURON Arenie Kraków to nie jedyny projekt, który Agencja Rozwoju Miasta S.A. realizuje wspólnie z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym Kraków „Zachód” oraz Urzędem Miasta Krakowa. Od ubiegłego roku wszyscy chętni mogą bezpłatnie korzystać z zajęć w ramach programu Krakowskie Ścieżki Nordic Walking (jedna z nich biegnie przy TAURON Arenie Kraków).

Z kolei dzięki współpracy z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym Kraków „Wschód” i Urzędem Miasta Krakowa w Małej Hali TAURON Areny Kraków odbywają się zajęcia w ramach Akademii Juniora oraz Krakowskiej Olimpiady Młodzieży.