POROZMAWIAJĄ O PRZYSZŁOŚCI PRZEMYSŁU I BUDOWNICTWA

14 czerwca 2016

 

Autodesk® Road Show 2016 w TAURON Arenie Kraków

16 czerwca 2016 r., godz. 9:00

Jak wygląda przyszłość tworzenia w architekturze i budownictwie? Na jakim etapie w wykorzystaniu BIM jest polski rynek? Jak zwiększać efektywność dzięki narzędziom współpracy zespołowej? Jak wygląda przyszłość tworzenia w przemyśle? – Tego wszystkiego będą mogli dowiedzieć się uczestnicy wydarzenia: „Autodesk® Road Show”, które odbędzie się 16 czerwca (czwartek) w salach konferencyjnych TAURON Areny Kraków.

Wydarzenie, organizowane przez spółkę MAT oraz Autodesk, jest skierowane m.in. do kierowników działów projektowych, inżynierów, kierowników działów technologicznych oraz inżynierów utrzymania ruchu i produkcji. Udział w konferencji wezmą też eksperci branżowi.

W ramach Autodesk® Road Show równolegle odbędą się dwie konferencje:

„BIM: polska perspektywa – Autodesk® Road Show 2016″, podczas, której będzie się można dowiedzieć m.in. Jak wygląda przyszłość tworzenia w architekturze i budownictwie? Na jakim etapie w wykorzystaniu BIM jest polski rynek? Jakie są doświadczenia w zakresie BIM firm działających w Polsce? Jak efektywnie wdrożyć BIM w Twojej firmie? Podczas spotkania zaprezentowane zostaną wyniki raportu „BIM – polska perspektywa”.

– „Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk® Road Show 2016″, podczas, której będzie można dowiedzieć się m.in. Jak wygląda przyszłość tworzenia w przemyśle? Jak zwiększać efektywność dzięki narzędziom współpracy zespołowej? Jak optymalizować produkt dzięki zaawansowanym obliczeniom, symulacjom i analizom? Podczas spotkania zaprezentowane zostaną wyniki raportu nt. systemów PDM dotyczące korzyści z wydajnego zarządzania danymi.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, ale obowiązywała wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem strony: http://mat.net.pl/bim-polska-perspektywa-autodesk-road-show oraz http://mat.net.pl/przemysl-przyszlosc-tworzenia-autodesk-road-show-2016