POZNALIŚMY SUPPORT THIRTY SECONDS TO MARS

23 lipca 2018

Polska artystka Natalia Nykiel wystąpi 29 sierpnia 2018 r. (środa) w TAURON Arenie Kraków jako support zespołu Thirty Seconds to Mars.

Thirty Seconds to Mars został okrzyknięty jedną z najlepszych koncertowych grup na świecie.

Niedawno wydali piąty album studyjny. Posłuchaj kawałka “Dangerous Night” TUTAJ. “Dangerous Night” to druga propozycja po bardzo dobrze przyjętym zarówno przez fanów zespołu, jak i krytyków singlu “Walk On Water”.

Pakiety VIP na europejską trasę dostępne będą wyłącznie poprzez Adventures In Wonderland. Więcej informacji na www.adventuresinwonderland.com

Duet z Jaredem Leto

Supportem koncertu w Krakowie będzie Natalia Nykiel. Jej debiutancki album „Lupus Electro”, który ukazał się w 2014 uzyskał status Złotej Płyty, a single sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii (utwory „Bądź duży” i „Error” uzyskały statusy Diamentowych Płyt). Jednocześnie Natalia stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci, teledyski do jej utworów mają łącznie ponad 155 milionów wyświetleń.

20 października 2017 roku premierę miała jej druga płyta zatytułowana „Discordia”. Premierze płyty towarzyszyła spektakularna trasa koncertowa Total Tour, która była największą klubową produkcją koncertową w Polsce w ciągu ostatnich lat.

W kwietniu br. Natalia była gościem specjalnym zespołu Thirty Seconds To Mars  na trasie „Monolith Tour” i tym samym jako jedyna w historii polska artystka wystąpiła w duecie z Jaredem Leto. W tym samym miesiącu wystąpiła również z Daley na jego trasie The Spectrum Tour i dołączyła w ten sposób do takich artystów jak Gorillaz, Jessie J i Jill Scott, z którymi Daley stworzył duety w poprzednich latach.

Warto wiedzieć

Zespół z wielokrotną platyną – Thirty Seconds to Mars –  na drugim koncercie w tym roku w Polsce. 29 sierpnia 2018 r. wystąpi w TAURON Arenie Kraków.

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation.

Informacje o biletach: www.livenation.pl.

http://www.thirtysecondstomars.com/

http://www.facebook.com/thirtysecondstomars/

http://twitter.com/30SECONDSTOMARS

ttps://www.instagram.com/30secondstomars/

http://www.youtube.com/user/30SecondsToMarsVEVO