Punkt Szczepień Powszechnych - zmiana dotycząca wejścia do obiektu od 24 stycznia

23 stycznia 2022

Informujemy, że od 24 stycznia (poniedziałek) nastąpi ważna zmiana dotycząca Punktu Szczepień Powszechnych w TAURON Arenie Kraków. Od tego dnia punkt będzie zlokalizowany we foyer obiektu przy wejściu nr 4 (idąc schodami od strony ul. Lema należy udać się w prawą stronę w kierunku Parku Lotników Polskich).

Punkt Szczepień Powszechnych w TAURON Arenie Kraków, prowadzony przez Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie jest czynny przez siedem dni w tygodniu od godz. 8:00 do godz. 20:00 (w przypadku zmian informacje są publikowane na stronie www.tauronarenakrakow.pl). W punkcie podawane są szczepionki firm: Pfizer, Moderna oraz Johnson&Johnson. Można tutaj zaszczepić się dawką pierwszą, drugą i przypominającą.

Parking

Osoby przyjeżdżające na szczepienie w Punkcie Szczepień Powszechnych parkują bezpłatnie na Parkingu Naziemnym (północny wjazd od ul. Lema). Konieczna jest walidacja biletu parkingowego w punkcie szczepień przed opuszczeniem punktu szczepień.

Kontakt

Informacji wyłącznie na temat Punkt Szczepień Powszechnych w TAURON Arenie Kraków będzie udzielana pod numerem telefonu: 12 349 15 00, można też wysłać e-mail na adres: szczepienia.tauronarena@mco.krakow.pl.