Queen Symphonic – A Rock Band & Orchestra Experience

Kontakt
Kup Pakiet VIP na to wydarzenie
Monika Wilk
tel.: +48 733 376 080

Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Kontakt
Kup Pakiet VIP na to wydarzenie
Queen Symphonic loże VIP
tel.: +48 733 376 080

Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Queen Symphonic loże VIP
Kontakt wynajmij przestrzeń

WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków

Queen Symphonic – A Rock Band & Orchestra Experience

24 listopada 2021 r.

Cena za osobę: 300 zł brutto z dostępem do loży i 250 zł brutto bez dostępu do loży

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy PAKIET VIP na wyjątkowy koncert Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience będący połączeniem wirtuozerskiej muzyki symfonicznej, niepokornej muzyki rockowej i przebojowej muzyki musicalowej. Jest to spektakularne wydarzenie muzyczne, jedyne przygotowane specjalnie dla fanów przy współpracy z gitarzystą Queen Brianem May’em, z udziałem najlepszych piosenkarzy z londyńskiego West Endu, muzyków orkiestry symfonicznej oraz zespołu rockowego. Koncert oddaje hołd znanym muzykom i daje fanom szansę ponownie cieszyć się niezapomnianą muzyką. Zapraszamy do TAURON Areny Kraków już 24 listopada 2021 roku.

Jeden PAKIET VIP z dostępem do Loży zawiera:

 • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP
 • dostęp do ekskluzywnej Loży w prestiżowej Strefie VIP na poziomie B obiektu TAURON Arena Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
 • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
 • asystę hostessy
 • możliwość zamówienia dodatkowo płatnego cateringu do Loży*

Jeden PAKIET VIP bez dostępu do loży zawiera:

 • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP przed lożą w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
 • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
 • dostęp do Restauracji VIP na poziomie B TAURON Areny Kraków*

*catering płatny – zgodnie z obowiązującą kartą menu

Regulamin sprzedaży Pakietów VIP w TAURON Arenie Kraków dostępny jest TUTAJ

Rezerwacja (pn-pt, 8:00-16:00):

Gwarantujemy:

 • Fantastyczną atmosferę!
 • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
 • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

 

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience wraca do Krakowa!

Jesteś fanem legendarnego Queen, a może chcesz posłuchać świetnej polskiej Orkiestry Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia, a może jesteś fanem scenicznego show muzycznego? W każdym przypadku to propozycja dla Ciebie!

Dzięki temu wyjątkowemu, świętującemu światowe sukcesy, programowi fani mogą usłyszeć na żywo jedne z najlepszych utworów brytyjskiego zespołu: od „Seven Seas of Rhye” po „The Show Must Go On” napisanego przez Freddiego Mercury’ego krótko przed śmiercią, nie zapominając o „Somebody To Love”, „We Will Rock You” i „Don’t Stop Me Now”. Fani zanurzą się w imponującym repertuarze Queen, specjalnie przygotowanym na tę okazję przez orkiestrę symfoniczną.

Miliony miłośników brytyjskiego zespołu na całym świecie miało już szansę przeżyć to wyjątkowe doświadczenie – od Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Kanady, aż po Nową Zelandię, Australię, Japonię i Koreę. W samej Wielkiej Brytanii trwa trasa przewidująca ponad 30 koncertów dla 150 000 widzów.

„Fani mogą oczekiwać świetnego występu najlepszych śpiewaków londyńskiego West Endu, zespołu rockowego ale także to co ogromnie dla nas ważne wracamy do współpracy z jedną z najlepszych polskich orkiestr symfonicznych, współpracującej między innymi z niezapomnianym Krzysztofem Pendereckim – Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia.

„Cały program został stworzony przez BBC, pod nadzorem gitarzysty Queen Brian’a May’a i obejmuje wszystkie główne hity grupy. Na scenie wystąpi czterech najlepszych śpiewaków słynnej brytyjskiej sceny musicalowej i duża grupa towarzyszących im muzyków – symfonicznych i rockowych.”

Więcej informacji: www.facebook.com/jvsgrouppl