REALITYHACK @ TAURON ARENA KRAKÓW

23 maja 2016

AURON Arena Kraków i Estimote łączą siły i organizują nowatorski hackathon

RealityHack @ TAURON Arena Kraków zaprasza najlepszych programistów do rywalizacji i zmiany oblicza koncertów, wydarzeń sportowych i eventów

Estimote (www.estimote.com) i TAURON Arena Kraków (www.tauronarenakrakow.pl) łączą siły w organizacji największego hackathonu, jaki do tej pory widziała krakowska społeczność IT. Już 11 czerwca RealityHack @ TAURON Arena Kraków całkowicie zmieni sposób w jaki uczestnicy koncertów i eventów mogą poczuć niesamowitą atmosferę tego miejsca.

RealityHack to seria wyzwań dla programistów, których zadaniem jest zbliżenie aplikacji mobilnych do świata fizycznego. Wydarzenia organizowane przez Estimote odbywają się zarówno online jak i offline. Motyw przewodni jest różny, ale cel pozostaje ten sam: budowa niesamowitych aplikacji, przekraczających ramy samych telefonów komórkowych i kreujących nowe doświadczenia dzięki wykorzystaniu kontekstu świata fizycznego.

Podczas najbliższego RealityHack @ TAURON Arena Kraków uczestnicy staną przed wyzwaniami jakie stawia największa hala widowiskowo-sportowa w kraju. Będą one dotyczyć m.in. nawigacji wewnątrz budynku, wzbogacania pokazów i koncertów, zamawiania jedzenia i napojów, handlu i sprzedaży, nagród i strefy VIP – a to wszystko z użyciem beaconów Estimote.

Hackahton startuje w sobotę, 11 czerwca 2016 r., o godz. 9:00. Estimote i TAURON Arena Kraków wzywają wszystkich hakerów, programistów i designerów do wyzwolenia swojej kreatywności w budowaniu aplikacji, które wprowadzą arenę w świat przyszłości.

Eksperci specjalizujący się w programowaniu i designie będą w tym dniu służyć uczestnikom wsparciem merytorycznym i cennymi wskazówkami. Estimote i TAURON Arena Kraków dostarczą też napoje, przekąski, niesamowite nagrody dla zwycięzców oraz, oczywiście niepowtarzalną możliwości zaprezentowania aplikacji, która pokarze TAURON Arenę Kraków jakiej do tej pory nie znaliście!

***

Estimote tworzy system operacyjny dla fizycznego świata. Największe światowe marki, wliczając w to prawie 70% firm notowanych na liście “Fortune 100”, używają beaconów Estimote do budowania najnowszej generacji aplikacji wspierających handel, hotelarstwo, sport i kulturę. Firma przeszła przez program Y Combinator i jest wspierana przez czołowych inwestorów z Doliny Krzemowej. Estimote posiada biura w Nowym Jorku, San Francisco i Krakowie, oraz aktywnie rozbudowuje społeczność ponad 70 tysięcy programistów korzystających z jej narzędzi.

Przybywajcie na RealityHack @TAURON Arena Kraków, 11 czerwca, godz. 9:00 – 17:00. “Just hack it!” – więcej informacji na http://realityhackkrk.com.

http://youtu.be/1P-lf4zvmwU

Kontakt:

Anna Królikowska

RealityHack@Estimote.com

ul. Krakusa 11

Krakow, Poland 30-701