ROCKOWA ATMASFERA PATRYCJA MARKOWSKA + GOŚCIE

22 stycznia 2019

26 stycznia 2019 r. (sobota)

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:00 – kampania „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”

godz. 19:25 – występ zespołu 1ONE

godz. 20:00 – koncert Patrycja Markowska + goście

godz. 21:40 – planowana godzina zakończenia wydarzenia

W ramach cyklu koncertów ATMASFERA przygotowano muzyczne widowisko dla miłośników rockowego brzmienia. 26 stycznia 2019 r. w TAURON Arenie Kraków wystąpi Patrycja Markowska z zespołem. Na scenie gościnie wystąpią również: Grzegorz Markowski (z zespołu PERFECT) , Artur Gadowski (wokalista zespołu IRA) oraz gitarzyści Sebastian Piekarek i Piotr Konca (IRA).

Patrycja Markowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych artystek polskiej sceny muzycznej. Kocha grać koncerty i uważa, że to najwspanialsza część tego zawodu.

WARTO WIEDZIEĆ

Koncert zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”.

Godz. 18:00 – otwarcie bram, godz. 19:00 – kampania „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”, godz. 19:25 – występ zespołu 1ONE, godz. 20:00 – koncert Patrycja Markowska + goście, godz. 21:40 – planowana godzina zakończenia wydarzenia.

Wejścia do obiektu: nr 1, 2 i 3.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Strona organizatora: http://www.atma.com.pl/

http://www.facebook.com/atmacompl/

Bilety: www.abilet.pl

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 17:00. Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 18:00.

Informacje o pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ.

RESTAURACJA I PUNKTY GASTRONOMICZNE

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); windy nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych na poziomie A, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 16:00, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

SZATNIE

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Płatność wyłącznie gotówką. Zasady korzystania z szatni są dostępne TUTAJ.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Informacje o parkingu i sprzedaży biletów przez internet na 26 stycznia są dostępne TUTAJ.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 17:00.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.