ROD STEWART OGŁASZA TRASĘ KONCERTOWĄ NA 2019 ROK!

19 listopada 2018

Nowy album Blood Red Roses już w sprzedaży!

Rod Stewart w 2019 roku wyruszy w trasę koncertową promującą 30. studyjny album Artysty pt. Blood Red Roses (wydany 28 września 2018 roku). Koncert w Polsce odbędzie się 21 czerwca w TAURON Arenie Kraków. Bilety w ogólnej sprzedaży  dostępne od 23 listopada od 10:00 na LiveNation.pl

Dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i stylowi, Rod Stewart tworzy muzykę we wszystkich gatunkach – od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard. To wszystko czyni go jedną z niewielu gwiazd, która może poszczycić się albumami zdobywającymi czołówki list przebojów przez wszystkie dekady swojej kariery.

Klasyka i nowości

Rod Stewart Live in Concert w 2019 roku ma być połączeniem klasycznych hitów i nowości w charakterystycznym dla tego artysty, oszałamiającym stylu. Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie klasyków ze jego błyskotliwej twórczości. Z ponad 200 milionami sprzedanych płyt, Rod Stewart należy do czołówki artystów z najlepszymi wynikami na całym świecie.

Uczestnicy koncertu będą mieli również szansę usłyszeć materiał z najnowszej płyty – Blood Red Roses, która jest kolekcją 13 głęboko osobistych utworów oraz trzech coverów, a wydana jest blisko 50 lat od momentu podpisania przez Roda Stewarta pierwszego solowego kontraktu płytowego.

Sir Rod Stewart

Rod Stewart zdobył niezliczoną ilość najważniejszych nagród w branży, w tym między innymi: dwa wprowadzenia do Rock and Roll Hall of Fame, ASCAP Founder Award za napisane utwory, nagrodę New York Times dla bestsellerowego Autora, Nagrodę Grammy w kategorii Living Legend, a w 2016 roku został uhonorowany przez Księcia Williama w Pałacu Buckingham tytułem szlacheckim w uznaniu za artystyczne osiągnięcia oraz działalność charytatywną, stając się oficjalnie “Sir Rodem Stewartem”.

Warto wiedzieć

Rod Stewar wystąpi w TAURON Arenie Kraków 21 czerwca 2019 roku.

Organizatorem koncertu jest Live Nation.

Bilety w ogólnej sprzedaży  dostępne od 23 listopada od 10:00 na LiveNation.pl.

Przedsprzedaż dla Klientów Citi Handlowy wystartuje 21 listopada o 10:00 i zakończy się 22 listopada o 22:00.

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 22 listopada o 10:00 i potrwa 12 godzin.