RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ GWIAZD PLUS LIGI

18 listopada 2017

Mecz Gwiazd to doskonała okazja, by w TAURON Arenie Kraków zobaczyć w akcji największe gwiazdy PlusLigi, grające w barwach zespołów „Północy” i „Południa”. Starcie zapewni doskonałą zabawę, najlepsze akcje sportowe, będą przeplatane z elementami zabawy i humoru. Zapraszamy 15 grudnia o godz. 19:00. Takiego meczu nie możecie przegapić! 

W „Meczu Gwiazd” wystąpią dwie drużyny: „Północy” i „Południa”, każdą z nich poprowadzi duet szkoleniowców. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpoczęła się 17 listopada na portalu www.ebilet.pl. Ceny biletów na mecz najlepszych ligowych siatkarzy zaczynają się od 19 złotych!

Od piątku 10 listopada na stronie www.plusliga.pl trwa głosowanie na dwie meczowe „14”. Głosowanie zakończy się o północy 5 grudnia. Uczestnicy konkursu (głosować mogą jedynie zalogowani użytkownicy portali PLPS) będą mogli wygrać 50 podwójnych zaproszeń na „Mecz Gwiazd”. Głosowanie tu: http://www.plusliga.pl/starmatch/s/votes.html

Więcej informacji o Meczu Gwiazd: http://www.plusliga.pl/starmatch.html

Wstęp do mistrzostw

Wyjątkowy „Mecz Gwiazd” poprzedzi równie wyjątkowe półfinałowe mecze FIVB Klubowych Mistrzostw Świata. Szykuje się więc jedyny w swoim rodzaju weekend z najlepszą klubową siatkówką na świecie!

Przypomnijmy, że Klubowe Mistrzostwa Świata ruszają 12 grudnia. Faza grupowa zostanie rozegrana w Opolu i Łodzi, gdzie przez trzy dni osiem najlepszych klubów świata będzie rywalizować podczas 12 meczów. W łódzkiej Atlas Arenie PGE SKRA Bełchatów zmierzy się z Shanghai Volleyball Club, Personal Bolivar i Zenitem Kazań. W tym samym czasie w Hali Widowiskowo-Sportowej w Opolu wystąpi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która zagra z Cucine Lube Civitanova, Sarmayeh Bank i obrońcą tytułu najlepszego klubu na świecie – brazylijskim Sada Cruzeiro.

„Mecz Gwiazd” jest zatem wstępem do wyjątkowego weekendu z najlepszą klubową siatkówką na świecie. Właśnie 16-17 grudnia w TAURON Arenie Kraków odbędą się decydujące starcia i poznamy najlepszą klubową drużynę świata.