SCORPIONS W TAURON ARENIE KRAKÓW

13 lutego 2016

4 marca 2016 r., godz. 20:30

Legendarna formacja Scorpions na życzenie fanów wraca do Polski z koncertem z okazji 50-lecia zespołu. Wyjątkowe, jubileuszowe show odbędzie się 4 marca 2016 roku w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

Mimo upływu kilku dekad i planów zakończenia kariery, legendarny zespół Scorpions nieustannie gra w wielkim stylu, zaskakując swoich fanów doskonałą formą i muzyczną perfekcją, czego najlepszym dowodem był ubiegłoroczny występ formacji w Polsce. Z pewnością tak samo będzie w TAURON Arenie Kraków.

50 lat na scenie

O tym, że Scorpions to legenda rocka z krwi i kości, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Powołana 50 lat temu w niemieckim Hanowerze formacja ma na swoim koncie wiele ponadczasowych hitów, w tym legendarne „Wind Of Change”, „Rock You Like A Hurricane”, „Send Me An Angel”, „Big City Nights”, czy „Still Loving You”. Scorpions jest jednym z najlepiej sprzedających się zespołów wszech czasów, mogącym pochwalić się wynikiem ponad 75 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. Do dziś kapela Klausa Meine nagrała 20 albumów studyjnych, spośród których każdy cieszył się ogromną popularnością na niemal wszystkich kontynentach.

Scorpions wystąpią w TAURON Arenie Kraków w ramach urodzinowej trasy, celebrującej okrągłą rocznicę pięćdziesięciu lat aktywności scenicznej. Dla fanów formacji będzie to doskonała okazja, by wyruszyć w sentymentalną podróż do muzycznych początków grupy, jak również posłuchać utworów z ich najnowszego albumu, który cieszy się dużym uznaniem krytyków.

Warto wiedzieć

Koncert Scorpions odbędzie się 4 marca 2016 roku o godz. 20:30 w TAURON Arenie Kraków.

Bilety można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.prestigemjm.com.