SCORPIONS W TAURON ARENIE KRAKÓW

1 marca 2016

4 marca 2016 r., godz. 20:30

Otwarcie bram godz. 18:45

Legendarna formacja Scorpions na życzenie fanów wraca do Polski z koncertem z okazji 50-lecia zespołu. Wyjątkowe, jubileuszowe show odbędzie się w piątek (4 marca) w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

Mimo upływu kilku dekad i planów zakończenia kariery, legendarny zespół Scorpions nieustannie gra w wielkim stylu, zaskakując swoich fanów doskonałą formą i muzyczną perfekcją, czego najlepszym dowodem był ubiegłoroczny występ formacji w Polsce. Z pewnością tak samo będzie w TAURON Arenie Kraków.

50 lat na scenie

O tym, że Scorpions to legenda rocka z krwi i kości, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Powołana 50 lat temu w niemieckim Hanowerze formacja ma na swoim koncie wiele ponadczasowych hitów, w tym legendarne „Wind Of Change”, „Rock You Like A Hurricane”, „Send Me An Angel”, „Big City Nights”, czy „Still Loving You”. Scorpions jest jednym z najlepiej sprzedających się zespołów wszech czasów, mogącym pochwalić się wynikiem ponad 75 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. Do dziś kapela Klausa Meine nagrała 20 albumów studyjnych, spośród których każdy cieszył się ogromną popularnością na niemal wszystkich kontynentach.

Scorpions wystąpią w TAURON Arenie Kraków w ramach urodzinowej trasy, celebrującej okrągłą rocznicę pięćdziesięciu lat aktywności scenicznej. Dla fanów formacji będzie to doskonała okazja, by wyruszyć w sentymentalną podróż do muzycznych początków grupy, jak również posłuchać utworów z ich najnowszego albumu, który cieszy się dużym uznaniem krytyków.

Warto wiedzieć

Koncert Scorpions odbędzie się 4 marca 2016 roku o godz. 20:30 w TAURON Arenie Kraków. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:45.

Parkingi będą otwarte od godz. 17:30.

W dniu koncertu (4 marca) kasa nr 1 będzie otwarta od godz. 10:00. Kasa VIP TAURON Areny Kraków (kasa nr 6) będzie czynna od godziny 17:30

Do dyspozycji gości będą szatnie (płatne 2 zł).

Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.prestigemjm.com.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom koncertu przypominamy, że nasz obiekt jest doskonale skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

Na przystanku: TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ zatrzymują się linie tramwajowe nr: 1, 14, 22 oraz autobusy nr: 128.

Na przystanku: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II) zatrzymują się linie nr: 4, 5, 9, 10, 52 oraz autobusy nr: 124, 128, 424.

Na przystanku: TAURON Arena Kraków NŻ zatrzymuje się autobus nr 128.

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest również parking w cenie 30 zł

Uwaga! W związku z remontem przejazdu torowego przez ul. Blokową nastąpiła zmiana trasy linii nr 22 – tramwaj będzie kursował z Borku Fałęckiego do przystanku Kombinat bez zmian, następnie ul. Ujastek Mogilski do Kopca Wandy (dodatkowe informacje: http://kmkrakow.pl).