SCORPIONS W TAURON ARENIE KRAKÓW

31 sierpnia 2015

4 MARCA 2016 R.  O GODZINIE 20:30 LEGENDARNY ZESPÓŁ WRÓCI DO POLSKI

Legendarna formacja Scorpions na życzenie fanów wraca do Polski z koncertem z okazji 50-lecia zespołu. Wyjątkowe, jubileuszowe show odbędzie się 4 marca 2016 roku w TAURON Arenie Kraków.

Mimo upływu kilku dekad i planów zakończenia kariery, legendarny zespół Scorpions nieustannie gra w wielkim stylu, zaskakując swoich fanów doskonałą formą i muzyczną perfekcją, czego najlepszym dowodem był tegoroczny występ formacji w Polsce.

W maju w Łodzi Scorpionsi porwali tłumnie zgromadzoną publikę doskonale znanymi hitami, jak również utworami z najnowszej płyty „ReturnToForever”. Z pewnością tak samo będzie w TAURON Arenie Kraków.

Komplet widowni oraz świetna forma muzyków nie uszły uwadze ogólnokrajowych mediów, a polska publiczność dała muzykom do zrozumienia, że nie może doczekać się kolejnej wizyty formacji Klausa Meine w naszym kraju.

O tym, że Scorpions to legenda rocka z krwi i kości, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Powołana 50 lat temu w niemieckim Hanowerze formacja ma na swoim koncie wiele ponadczasowych hitów, w tym legendarne „Wind Of Change”, „Rock You Like A Hurricane”, „Send Me An Angel”, „Big City Nights”, czy „Still Loving You”. Scorpions jest jednym z najlepiej sprzedających się zespołów wszech czasów, mogącym pochwalić się wynikiem ponad 75 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. Do dziś kapela Klausa Meine nagrała 20 albumów studyjnych, spośród których każdy cieszył się ogromną popularnością na niemal wszystkich kontynentach.

W przyszłym roku Scorpions wystąpią w Polsce w ramach urodzinowej trasy, celebrującej okrągłą rocznicę pięćdziesięciu lat aktywności scenicznej. Dla fanów formacji będzie to doskonała okazja, by wyruszyć w sentymentalną podróż do muzycznych początków grupy, jak również posłuchać utworów z ich najnowszego albumu, który cieszy się dużym uznaniem krytyków.

Koncert Scorpions odbędzie się 4 marca 2016 roku o godzinie 20:30 w TAURON Arenie Kraków.

Ceny biletów: GC- 290 zł, Płyta A – 229 zł, Trybuny Premium Dół- 320 ZŁ, Trybuny Tył Dół – 255 zł, Trybuny Góra – 190 zł oraz VIP- 699 zł. Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 2 września, o godzinie 10:00.

Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.prestigemjm.com.