ŚDM. JESTEŚMY RAZEM!

8 listopada 2016

KONCERT BÓG LICZY NA CIEBIE!

Wydarzenie dla wszystkich, których połączyła idea Światowych Dni Młodzieży

13 listopada (niedziela), godz. 17:00

Otwarcie bram: godz. 15:30

Światowe Dni Młodzieży, które odbyły się w Krakowie w lipcu tego roku dostarczyły jego uczestnikom wielu niezapomnianych przeżyć i wzruszeń. Ale to był dopiero początek – teraz przed młodymi ludźmi jest kolejne zadanie wyznaczone przez Papieża Franciszka – mają „zamienić wygodne kanapy na wyczynowe buty”, w których wyruszą w świat. Pomóc w tym ma cykl wydarzeń ŚDM. Jesteśmy razem! Organizowanych przez Archidiecezję Krakowską.

Koncert Bóg liczy na Ciebie!  to drugie wydarzenie, które odbędzie się w ramach cyklu ŚDM. Jesteśmy razem! w TAURON Arenie Kraków. Wezmą w nim udział znani artyści z Polski i ze świata: Sean Simmonds (USA), TGD, Kasia Wilk, Kuba Badach, Kasia Cerekwicka i wielu innych. Podobnie jak podczas Czuwania w Brzegach autorem wyjątkowych aranżacji i dyrygentem Chóru i Orkiestry ŚDM będzie Adam Sztaba.

Koncert, który odbędzie się 13 listopada (niedziela) o godz. 17:00, ma być podziękowaniem Panu Bogu za ŚDM w Krakowie. Inspiracją dla organizatorów były główne spotkania z Papieżem, m.in. Czuwanie w Brzegach.

Uczestnicy koncertu po raz kolejny usłyszą najpiękniejsze pieśni z gatunku hillsong „I believe”, „Mighty to save” czy pieśni uwielbienia „Błogosław duszo moja Pana, a także hymny poprzednich ŚDM. Wielu z uczestników ŚDM podczas Drogi Krzyżowej poruszył rysunek piaskiem – podczas koncertu zobaczą specjalną kompozycję, która będzie do niego nawiązywać. Koncert będzie transmitowany przez TVP1.

WARTO WIEDZIEĆ 

Wstęp na wydarzenia organizowane w ramach cyklu ŚDM. Jesteśmy razem! jest wolny. W dniu wydarzenia (13 listopada) przed wejściami do TAURON Areny Kraków organizator będzie wydawał miejscówki. Możliwa jest rejestracja osób indywidualnych, grup oraz księży, które wezmą udział w wydarzeniach. Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie: www.krakow2016.com/rejestracja-na-koncert-bog-liczy-na-ciebie.

UWAGA!  Ważna informacja dotycząca rejestracji: Organizatorzy informują, że w związku z dużym zainteresowaniem koncertem, Uczestnicy będą wpuszczani do wypełnienia TAURON Areny Kraków – liczba miejsc ograniczona! Może to dotyczyć osób noworejestrujących się oraz osób, które będą chciały uczestniczyć w koncercie bez rejestracji. 

REGULAMIN wydarzenia jest dostepny TUTAJ.

Organizatorem wydarzenia jest Archidiecezja Krakowska.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.krakow2016.com.

W dniu wydarzenia bramy TAURON Areny Kraków zostaną otwarte o godz. 15:30. Koncert rozpocznie się o godz. 17:00.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 14:00. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

W TAURON Arenie Kraków w dniu wydarzenia czynne będą szatnie (płatne 3 zł; przechowanie bagażu 10 zł).

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.