SETKI REFLEKTORÓW I PONAD 200 M² EKRANÓW LEDOWYCH NA KONCERCIE DAVIDA

26 października 2017

Show na miarę najlepszych światowych produkcji, ogromne wizualizacje, spektakularne efekty laserowe i pirotechniczne zobaczymy podczas styczniowego show Davida Guetty. TAURON Arena w Krakowie jest doskonałą halą, przygotowaną na największe, światowe produkcje. A taki bez wątpienia będzie set DJ-a, który rozpocznie jubileuszowy rok dziesięciolecia agencji Prestige MJM, organizatora wydarzenia. 

Efekty specjalne, gwarantowane na występach DJ-ów, są nieodłącznym elementem wydarzeń muzyki EDM. Oprawa wizualna jest niejednokrotnie uzależniona od pojemności hali. Wielu producentów dedykuje pod to specyfikacje techniczne. Im większa hala, tym możliwe jest osiągniecie bardziej spektakularnych efektów specjalnych. Na szczęście dla polskich fanów – TAURON Arena w Krakowie należy obecnie do czołówki europejskich hal koncertowych. Powierzchnia 61.434 metrów kwadratowych jest w stanie spokojnie pomieścić blisko 20 tysięcy osób. To obecnie jedna z najnowocześniejszych sal widowiskowych w Europie, klasyfikowana na drugim miejscu pod względem pojemności, tuż po londyńskiej O2 Arenie. Jej wielkość i możliwości pozwalają organizatorom wydarzeń EDM na spełnienie warunków z riderów przeznaczonych na organizację show tylko w największych halach świata. Warto zauważyć, że są to specyfikacje znacząco różniące się od standardowych. Przede wszystkim zwiększają ilość efektów specjalnych i rozmiar głównej sceny.

Scena, na jakiej wystąpi David Guetta, będzie mierzyć aż 18 metrów. Całość zostanie wysłonięta elementami w czarnej kolorystyce. Dopełnieniem będą ekrany ledowe, których łączny rozmiar sięga 211 metrów kwadratowych, w tym ponad 130 – na samej scenie. Hala w Krakowie to idealne miejsce do zwiększenia ilości wyrzutni ognia, przetwornic dymu oraz efektów laserowych. Show Davida Guetty zostanie wsparte solidnym kompletem, ponad 250 reflektorów o najwyższym poziomie zaawansowania technologicznego. Iluminacje świetlne będą nie lada gratką dla fanów wydarzeń muzyki klubowej.

TAURON Arena Kraków to miejsce wręcz stworzone do największych klubowych imprez. Potwierdziły to koncerty Martina Garrixa, Hardwella oraz Busta Rhymes. Energia, która tworzy się wewnątrz Areny zaskakuje osoby nawet nie będące fanami tego rodzaju muzyki. Trzeba przyznać, że DJ-e potrafią porwać tłum w niezwykły sposób. Kontakt z publicznością, żywiołowość wymieszana z efektami specjalnymi i pirotechniką, dają oszałamiajmy efekt. Z niecierpliwością czekamy na kolejne „DJ’skie” imprezy! – przyznaje z entuzjazmem Robert Gawęda, główny specjalista ds. obsługi imprez TAURON Arena Kraków.

Bilety na show Davida Guetty w Krakowie, które zaplanowano na 27 stycznia, można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik na terenie całego kraju. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.