SIATKARSKA STREFA NA PLACU SZCZEPAŃSKIM

16 sierpnia 2017

19 SIERPNIA (SOBOTA), GODZ. 10:00-22:00

Wszystkich miłośników siatkówki i kibiców szykujących się na przyszłotygodniowe Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 zapraszamy w sobotę (19 sierpnia) na Plac Szczapański. Od godz. 10:00 do 22:00 będziecie mogli odwiedzić specjalną Siatkarską Strefę.

W pobliże Placu Szczepańskiego będziecie mogli dotrzeć tramwajem promującym tegoroczne Mistrzostwa Europy. Musicie tylko uważać na kontrolerów, choć podobno zamiast mandatów mają rozdawać… zaproszenia na mecze w TAURON Arenie Kraków! „Igła”, „Kadziu” i urodziwe hostessy. A z nimi jeszcze Orzeł Złotek – Maskotka LOTTO EUROVOLLEY Poland 017. Nie możecie zmarnować takiej okazji.

Na Placu Szczepańskim przez cały dzień czekać na Was będzie Siatkarska Strefa z  mnóstwem dobrej muzyki i szeregiem atrakcji:

– prezentacja Trofeum,

– animacje i konkursy,

– od 17:00 spotkanie z Ambasadorami LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 w Krakowie: Józefą Ledwig, Elżbietą Porzec-Nowak, Magdaleną Śliwą, Wacławem Golcem, Krzysztofem Ignaczakiem i Grzegorzem Wagnerem oraz niezwykły mecz w niecodziennej obsadzie, z komentarzem Łukasza Kadziewicza, mile widziani kibice w roli… zawodników; dla odważnych – niespodzianki!

Warto wiedzieć

Podczas LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 z udziałem szesnastu najlepszych drużyn Starego Kontynentu rozegranych zostanie 36 spotkań: 24 w fazie grupowej, 4 barażowe, 4 ćwierćfinałowe, 2 półfinałowe oraz potyczki o trzecie i pierwsze miejsca mistrzostw Europy. Mistrzostwa rozpoczną się 24 sierpnia i potrwają do 3 września. Mecze fazy grupowej rozegrane zostaną w czterech miastach gospodarzach Gdańsku, Szczecinie, Krakowie i Katowicach. Mecz otwarcia rozegrany zostanie w Warszawie.

Hiszpania, Rosja, Bułgaria i Słowenia to drużyny, które w fazie grupowej CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn – LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 zagrają w TAURON Arenie Kraków. W największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce rozegrane zostaną także playoffy, ćwierćfinały, mecz o trzecie miejsce oraz finał mistrzostw.

Informacje o wydarzeniu są dostępne na oficjalnej stronie mistrzostw: www.lottoeurovolley2017.com.

Informacje o biletach są dostępne na stronie: eBilet.pl www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/.