SIERPNIOWE TERMINY ZWIEDZANIA TAURON ARENY KRAKÓW

29 lipca 2019

12, 19 i 26 sierpnia 2019 r. to najbliższe terminy, w których będzie można zwiedzać największą halę widowiskowo-sportową w Polsce. Zapraszamy także grupy zorganizowane, które mogą zwiedzać TAURON Arenę Kraków w innych terminach, po ich wcześniejszym ustaleniu z obsługą areny. Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem.

W trakcie zwiedzania goście wejdą na każdy z poziomów TAURON Areny Kraków. Zejdą na płytę areny, na której wystąpiły już takie zespoły i artyści jak Metallica, Deeche Mode, Iron Maiden, Pearl Jam, Muse, Paul McCartney Shawn Mendes oraz, na której zostaną zbudowane sceny dla takich gwiazd jak Sting, Ariana Grande, Deep Purple i Andrea Bocelli.

Zwiedzający odwiedzą również jedną z lóż na poziomie VIP, Małą Halę oraz pomieszczenia na co dzień niedostępne uczestnikom imprez m.in. szatnie, z których w tym roku skorzystają m.in. zawodnicy biorący udział w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera i Mistrzostwach Świata Superenduro.

Zarezerwuj miejsce

Aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić za pośrednictwem: formularza zamieszczonego tutaj; e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl; telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.) oraz osobiście w recepcji Małej Hali TAURON Areny Kraków (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.). Liczba miejsc dla zwiedzających jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Najbliższe terminy zwiedzania to: 12 sierpnia (poniedziałek): godz. 11:00 i 15:00, 19 sierpnia (poniedziałek): godz. 11:00 i 15:00, 26 sierpnia (poniedziałek): godz. 11:00 i 15:00. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Istnieje także możliwość zwiedzania TAURON Areny Kraków przez grupy zorganizowane, w innych terminach – po ich wcześniejszym  ustaleniu telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.), e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl lub osobiście w recepcji Areny Głównej lub Małej Hali TAURON Areny Kraków (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.).

Kup bilet

Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem. Przed rezerwacją miejsc należy zapoznać się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce.

Ceny biletów: osoby dorosłe: 15 zł; dzieci i seniorzy: 8 zł; bilet grupowy: 10 zł/osoba dorosła, 8 zł – dzieci i seniorzy (grupa musi liczyć powyżej 10 osób). Dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny. Dzieci do lat 16 mogą wziąć udział w zwiedzaniu jedynie pod opieką osoby dorosłej. Bilety będą do nabycia przed zwiedzaniem w recepcji Małej Hali TAURON Areny Kraków.