SPARTAN FIGHT 5

28 września 2016

8 października 2016

Rozpoczęcie imprezy: godz. 19:00

Otwarcie bram: godz. 18:00

Maciej Browarski, Michał Królik, Maciej Surma, Adam Wieczorek czy Alan Langer – to tylko kilka z wielu nazwisk jakie widnieją w karcie walk zbliżającej się gali Spartan Fight 5. Wydarzenie odbędzie się 8 października (sobota) w TAURON Arenie Kraków. Jego organizatorem jest Spartan Fight Sp. z o.o.

Spartan Fight 5 będzie największą galą w historii Śląskiej Federacji, która po raz pierwszy odbędzie się w tak dużym obiekcie jakim jest TAURON Arena Kraków.

Spartan Fight od początku swojej działalności stawia przede wszystkim na wysoki poziom sportowy swoich zawodników. Nie inaczej będzie tym razem – w oktagonie zobaczymy takich zawodników jak Maciej Browarski, Michał Królik, Maciej Surma, Adam Wieczorek czy Alan Langer. Federacja ma zamiar w najbliższym czasie wprowadzić pasy mistrzowskie więc każdy z pojedynków będzie miał dla zawodników ogromne znaczenie.

Bilety na galę dostępne na www.kupbilet.pl w salonach EMPIK, a także w salonikach STS.

Więcej informacji o Spartan Fight: www.spartanfight.pl

facebook : http://www.facebook.com/spartanfightpl/

twitter : http://twitter.com/FightSpartan

Po gali organizatorzy zapraszają na oficjalne after party, które odbędzie się w klubie Choice przy ul. Floriańskiej 15, gdzie będzie można spotkać zawodników, organizatorów, a także zaproszonych przez nich gości.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). W dniu wydarzenia (8 października) parking będzie czynny od godz. 17:00.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.