Specjalistyczne lampy dezynfekujące UV-Care w Małej Hali TAURON Areny Kraków

29 kwietnia 2021

Firma HSK LEDY rozpoczęła współpracę z największą i najnowocześniejszą halą widowiskowo-sportową w Polsce. W Małej Hali TAURON Areny Kraków pracują urządzenia, które dezynfekują światłem ultrafioletowym UV-C. Dzięki specjalistycznym lampom sufitowym do dezynfekcji bezpośredniej UV-Care możliwe jest ekspresowe odkażanie szatni znajdujących się w obiekcie..

Kompletną dezynfekcję można przeprowadzić w zaledwie kilka minut (na przykład: w pomieszczeniu o wymiarach 3×3 m wystarczą 3 minuty pracy urządzenia UV-Care Mobile 4x80W lub np. 20 minut pracy pojedynczej oprawy sufitowej Draco 4x18W).
Działanie urządzeń UV-Care oparte jest na potwierdzonej badaniami skuteczności biobójczej ultrafioletu. Rozwiązanie to stosowane jest z powodzeniem od kilku dekad w szpitalach, obiektach medycznych, oczyszczalniach wody i systemach klimatyzacji. Teraz zdobywa ono coraz większą popularność także w innych przestrzeniach publicznych, biurach, szkołach i zakładach pracy dzięki łatwości stosowania, wysokiej efektywności i bezpieczeństwu. Systemy zabezpieczeń i zdalnego sterowania zainstalowane w urządzeniach wykluczają naświetlenie postronnych osób i gwarantują emitowanie właściwych dawek promieniowania.
Instalacja i wyposażenie w mobilne urządzenia dezynfekujące UV-Care pomieszczeń Małej Hali TAURON Areny Kraków to rozwiązanie, które z pewnością będzie przynosić korzyści także w przyszłości – dezyfekcja szatni i korytarzy oraz innych miejsc, które odwiedzają tłumy ludzi, np. podczas koncertów i meczów z pewnością pozostanie z nami na dłużej. Ultrafiolet zabija bowiem nie tylko wirusy – jest także śmiertelnym wrogiem grzybów, pleśni i bakterii, które zagrażają naszemu zdrowiu.
Więcej informacji na stronie HSK Ledy.